День рибака в Україні 2014 рік

День рибака в Україні 2014 рік

Дорогі читачі сайту Український Риболов. Щороку в другу неділю липня в Україні відзначають день рибака. Цього року він припадає на 13 липня.

День рибака 2014
День рибака 2014

Багато з нас люблять посидіти де не будь з вудочкою, на березі озера чи річки, сподіваючись на при цьому на гарний улов. Для декого рибалку не можливо замінити  ні якими іншими видами відпочинку. Любителі риболовлі завжди знають свою справу, або, по крайній мірі, знаходять в ній велике натхнення для душі і пристойний заряд бадьорості для тіла.

В день рибака стало доброю традицією проводити різні конкурси і змагання. Це свято не має обмежень за статтю і віком і досить часто об’єднує цілі сім’ї, даючи привід для корисного і приємного проведення часу на природі, в колі друзів і однодумців.В цей день вітають не тільки всіх, хто поєднав своє життя з цією важкою і водночас романтичною професією, а також тих, для кого заняття рибалкою є спортом,  хобі і станом душі. Рибаки – це особливе, своєрідне братство, яке складається з людей з різними заняттями і різним віком. Це не тільки азарт, а й просто гордість, яку може подарувати рибаку його вдалий улов.

Вітаю всіх рибаків України з цим чудовим святом! Вдалої Вам рибалки і до зустрічі на сторінках сайту ukrainianfishing.com.ua

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017