В Україні хочуть зробити платною любительську рибалку

Чи буде в Україні любительська рибалка платною?

Державне агентство рибного господарства має намір зробити аматорський вилов риби в Україні платним, а грошові надходження від збору направляти на зариблення водойм. Про це йдеться в повідомленні прес-служби агентства з посиланням на заяву голови відомства Ярему Коваліва.

“Для того, щоб у тому числі ловити любителю, він має за це заплатити. Ці кошти мають спрямовуватися виключно на зариблення водойм. Рибак повинен це розуміти”, – заявив Ковалів.

Згідно з повідомленням, плата за користування водним ресурсом для любительської риболовлі передбачена законодавством більшості країн Європи, в тому числі Франції та Німеччини. Зараз Держрибагентство розробляє механізм сплати, а також визначається з вартістю такої послуги.

“У будь-якому випадку ця вартість буде мінімальною і буде відповідати соціально-економічним можливостям громадян України, а механізм буде прозорим і зрозумілим суспільству”, – додав глава відомства.

Рибалка в Україні
Рибалка в Україні

Крім того, Ковалів нагадав про ініційовані Держрибагентством нововведення щодо поділу зон промислової та аматорської риболовлі і закликав рибалок відповідально ставитися до підтримання порядку на виділених їм частинах водойм.

За словами Коваліва, на початку жовтня запланована зустріч з рибалками і представниками громадськості для погодження меж зон для промислової, спортивної та аматорської риболовлі на Київському та Канівському водосховищах в Київській області, після чого поділ буде закріплено остаточно відповідним нормативним актом.

Нагадаємо, з 10 вересня промисловий лов в річковій частині Канівського водосховища (р. Дніпро з притоками і затоками) в межах м.Києва повністю заборонений п 3.11. Правил любительського і спортивного рибальства.

Раніше повідомлялося, що Держрибагентство пропонує збільшити штрафи за порушення в десятки разів.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

В Україні хочуть зробити платною любительську рибалку: 1 комментарий

  1. Мое мнение это просто абсурд,просто людей вообще хотят поставить в такие рамки что и за воздух будем платить.Это должна решать громада на местах а не Киев при всем уважении. Мы в своем населенном пункте собираем деньги для зарыбления пруда,поделали билеты,для рыбаков каждый желающий платит деньги и вуаля год рыбачит.А также проводим субботники по уборке мусора возле водоема.Зачем мне ваши постановы объясните? Когда вы уже нажретесь нашей крови,А?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017