Весняно-літня заборона на рибалку в Хмельницькій області на 2016 рік

Наказ “Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби і інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області в 2016 році”

Від 18.03.2016.                                                                                                                м. Хмельницький. №11

Відповідно до Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охоронуводних біоресурсів» від 08.06.2011 року , постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 1996року №1192 «Про затвердження Тимчасового порядку ведення рибного господарства іздійснення рибальства», згідно п.п.8.1,8.2,8.3 «Правил промислового рибальства урибогосподарських водних об’єктах України», затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 18.03.1999 року № 33 і зареєстрованих в Мінюсті України 25 травня 1999 року за № 326/3619, п.п. 3.14, 4.4, 4.14.3, 5.3 «Правил любительського і спортивного рибальства» затверджених наказомДержкомрибгоспу № 19 від 15.02.1999року, зареєстрованих в Мінюсті України за № 269/3562 від 28.04.1999р,

НАКАЗУЮ:

 1. Встановити весняно-літню заборону на вилов водних біоресурсів на період нересту риби і відтворення інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області у 2016 році:
  • Любительський та спортивний вилов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області у такі строки:
 • В усіх водосховищах з 01 квітня по 09 червня (включно) 2016 року;
 • В усіх річках та їх кореневих водах з 01 квітня по 20 травня (включно) 2016 року, а в придаткових системах водойм (протоки, гирла, стариці, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою в період весняної повені) з 01 квітня по 29 червня (включно) 2016 року;
 • У річці Дністер з усіма притоками – з 01 квітня по 09 червня 2016 року.
  • Промисловий вилов водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Хмельницькій області у такі строки:
 • У Дністровському водосховищі – з 01 квітня по 29 червня (включно) 2016 року;
 • У водоймі – охолоджувачі Хмельницької АЕС – з 01 квітня по 09 червня (включно) 2016 року.
  • У період виношування річковим раком ікринок, личинок, заборонити вилов – з 01 квітня по 20 червня (включно) 2016 року.
 1. Інспекторському складу і сектору іхтіології та регулювання рибальства Хмельницькрибоохорони даний наказ довести до відома райдержадміністрацій, громадських об’єднань (УТМР) та оповістити через засоби масової інформації населення та зацікавлені підприємства, установи, організації про встановлення строків весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів і про проведення дво-тримісячника з їх охорони.

Інформацію про проведену роботу та копії опублікованих матеріалів надати до Хмельницькрибоохорони до 27 березня 2016 року.

 • Інспекторському складу Хмельницькрибоохорони згідно із затвердженими планами на 2016 рік з Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області, з головним управлінням ветеринарної медицини в Хмельницькій області, управлінням МВС України в Хмельницькій області та громадськими об’єднаннями (УТМР) проводити спільні заходи щодо дво-тримісячника з охорони водних біоресурсів в період заборони їх лову.
 • Заборонити організацію змагань з рибальства та підводного полювання в період нересту риби.
 • Заборонити під час нерестового періоду проводити у рибогосподарських водних об’єктах Хмельницької області та прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові, сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, а також заборонити пересування будь-яких плавзасобів, за винятком проходу фарватером, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія іт.п.) крім суден спеціально-уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.
 • В нерестовий заборонений період любительське рибальство дозволити на спеціально визначених Хмельницькрибоохороною ділянках водойм однією поплавковою або доною вудкою з одним гачком і спінінгом з берег, згідно з додатком №1.
 • Інспекторському складу Хмельницькрибоохорони систематично вести спостереження за ходом нересту і станом на 25-е число кожного місяця подавати інформацію до Хмельницькрибоохорони.
 • Сектору іхтіології та регулювання рибальства Хмельницькрибооохорони довести до відома суміжних областей, які межують з Хмельницькою областю інформацію щодо встановлених термінів заборони на вилов водних біоресурсів на межуючих водних об’єктах.
 1. Начальнику відділу охорони водних біоресурсів Хмельницькрибоохорони Бугриму В.О. забезпечити контроль за організацією та проведенням заходів з охорони і відтворення водних біоресурсів у нерестовий період 2016 року.
 2. Сектору юридичного забезпечення та роботи з персоналом Хмельницькрибоохорони ознайомити з наказом відповідальних осіб особисто під підпис.
 3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Голова комісії – заступник начальника Управління                                         С.О. Савіцький

Карта ділянок де дозволено рибалку
Карта ділянок де дозволено рибалку

Карта — схема ділянок водойм Хмельницької області де спортивно — любительське рибальство дозволено в нерестовий період 2016 року з берега однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом (згідно з додатком до наказу № 11 від 18.03.2016 р.)

Додаток №1 до наказу №11 від 18.03.2016 року.

Перелік водойм Хмельницької області де спортивно-любительське рибальство дозволено в нерестовий період 2016 року з берега однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом.

Дністровське водосховище:

 1. Дністровське водосховище в районі с. Сокіл 1 км. в верх по Дністровському водосховищу.
 2. Річка Смотрич в адміністративних межах с. Устя.
 3. Від дачного масиву Лука Врублівецька вниз і в верх 1 км.
 4. Туристичний комплекс «Ксенія» вниз по течії 1 км. і проти течії 2 км.
 5. Від Гораївського водозабору – до с. Гораївка.
 6. Дністровське водосховище р-н с. Стара Ушиця від спортивної бази до високовольтної лінії.
 7. Від с. Пижівка до с. Лоївці.
 8. Від с. Березівка вверх по течії до с. Шибутинці р. Данилівна.
 9. База відпочинку с. Куражин проти течії 1 км.
 10. База відпочинку с. Рудківці вниз по течії 2 км.
 11. В адміністративних межах с. Рогізна до впадіння р. Рогозянка вверх 1 км.
 12. В адміністративних межах с. Тарасівка.
 13. Річка Збруч в адміністративних межах с. Збруч.
 14. Від режимної зони охорони залізничного мосту вверх по течії 1 км.

Мислятинське водосховище

Від с. Мислятин до с. Дібровка р. Горинь

Річка Бужок

500 м. нижче мосту с. Моломоленці до 500 метрової охоронної зони верховинної споруди ставка «Анаставці верхні».

            Водойми закріплені за УТМР

 1. Став с. Жучків Славутського району.
 2. Водосховище «Христосово» Старосинявського району.
Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017