Рибальський вузол Dumhof для гачків без вушка

Рибальський вузол Dumhof для гачків без вушка

Цей рибальський вузол найпопулярніший для кріплення гачків, які не мають вушка. Однак він зазвичай рекомендується для використання на гачках великих розмірів, так його складно реалізувати на маленьких гачках з короткою цівкою. На мій погляд, це найпростіший спосіб кріплення гачків з лопаткою.

Риболовні вузли
Риболовні вузли

Цей вузол може бути використаний і для традиційних гачків з вушком, в цьому випадку волосінь попередньо протягується через вушко. Це не найміцніший вузол. Його надійність оцінюється приблизно в 75-80% від розривного навантаження використовуваної волосіні (для моно жилок).

 Схема в’язання:

 1. Покладіть волосінь уздовж цівки гачка і поверніть її назад. Після цього, притримуючи пальцями петлю почніть обертати волосінь навколо петлі що отворилася і цівки в сторону вигину гачка.

  Кріплення гачків з лопаткою малюнок 1
  Кріплення гачків з лопаткою малюнок 1
 2. Витки необхідно укладати один до одного, уникаючи їх наповзання один на одного, або перехлесту витків. Перехлест витків зменшує міцність і збільшує розмір риболовного вузла.

  Кріплення гачків з лопаткою малюнок 2
  Кріплення гачків з лопаткою малюнок 2
 3. Кількість витків може бути різна і залежить від типу волосіні і розміру гачка. Я намагаюся зробити на менше семи обертів навколо гачка. По завершенню необхідної кількості витків просмикніть кінець волосіні в петлю і підтягніть вузол.

  Кріплення гачків з лопаткою малюнок 3
  Кріплення гачків з лопаткою малюнок 3
 4. Перед остаточним затягуванням вузла його необхідно зрушити в сторону лопатки і змочити волосінь. При остаточному затягуванні волосінь може дуже сильно нагріватися, і це призводить до деформації структури волосіні і може значно знизити міцність вузлів.

  Кріплення гачків з лопаткою малюнок 4
  Кріплення гачків з лопаткою малюнок 4
 5. Необхідно дуже міцно затягувати такий вузол, оскільки недостатньо затягнутий вузол може проскочити через лопатку і зіпсувати підсічку.

Для кріплення до повідця гачків з лопаткою можуть бути використані й інші вузли:

Відносно нескладний і популярний вузол на базі Оverhand.

Повідковий (Snell) рибальський вузол для гачків з лопаткою. Ідеальне рішення, якщо Вам необхідно закріпити кілька гачків на одному повідку.

Складний рибальський вузол для гачка з лопаткою. Даний вузол вимагає фіксації гачка і при його в’язанні має сенс використовувати трубку.

Найпростіший вузол для гачків з лопаткою. Даний вузол не підходить для гачків мають невелику лопатку.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017