Риболовний стопорний вузол

Стопорний вузол схема в’язання

Ковзаючий стопорний вузол використовується при лові з ковзаючим поплавком (матчева рибалка) для установки глибини і при лові фідером для контролю за дальністю закидання. Часто готові вузли продаються в риболовецьких магазинах, але такий вузол легко зробити самостійно. Для цього необхідна нитка довжиною 15-25 сантиметрів.

Риболовні вузли
Риболовні вузли

Використовувати звичайну волосінь для вузла не рекомендується, можна використовувати товсту плетінку або відрізок нахлистового бекінга, але найкраще використовувати товсту звичайну нитку. Складіть дану нитку вдвічі (позначена червоним кольором), прикладіть її до основної волосіні. Складати потрібно не навпіл, одна частина повинна бути довжиною приблизно 5 сантиметрів. Оберніть довгий кінець навколо основної волосіні і короткого кінця.

Рибальський стопорний вузол Етап 1
Рибальський стопорний вузол Етап 1

Продовжуйте обертати навколо основної волосіні і короткого кінця. Необхідно зробити 4-5 оборотів. Після цього просмикніть довгий кінець в петлю.

Рибальський стопорний вузол Етап 2
Рибальський стопорний вузол Етап 2

Акуратно затягніть нитку і сформуйте вузол. Перед остаточним затягуванням вузла змочіть його. Даний вузол необхідно затягувати дуже туго інакше він буде легко рухатися. Якщо ви для створення такого вузла ви будете використовувати звичайну волосінь, то ви пошкодите основну.

Після остаточного затягування вузла обріжте зайве, але не під самий вузол. Необхідно залишити з кожного боку кінці завдовжки приблизно 2-3 сантиметри. Інакше даний вузол буде погано проходити крізь кільця вудки.

Рибальський стопорний вузол Етап 3
Рибальський стопорний вузол Етап 3

Так виглядають готові стопорні вузли, пов’язані на трубці і продаються в риболовецьких магазинах.

Стопорні вузли на продаж
Стопорні вузли на продаж

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017