Календар рибака на 2016 рік

Прогноз клювання риби на 2016 рік

Здрастуйте шановні риболови! Представляємо Вашій увазі календар клювання риби на 2016 рік, заснований на змінах місячного циклу.

Календар рибака на 2017 рік

У житті кожної людини своє особливе місце має займати улюблене хобі. У чоловіків найпопулярнішим на сьогоднішній день і на минулі часи хобі залишається риболовля. Багато представників сильної половини людства готові всі свої хвилини відпочинку присвячувати улюбленій справі. Помічена тенденція, що і жінки також приєднуються до цього захоплюючого захопленню. Єдине, що хочеться отримати від рибальства, це не тільки повноцінний відпочинок на природі, а й чудовий улов.

Щоб Ви завжди були з хорошим уловом, традиційно публікуємо календар рибалки на 2016 рік. Даний календар допомагає і любителям, і професіоналам рибальства грамотно розподілити час, коли можна отримати чудовий улов, а також і якісно відпочити на природі.

Місячний календар рибака на 2016 рік
Місячний календар рибака на 2016 рік

З найдавніших часів помічено, що Місяць здатний особливим впливом захоплювати людство та інших живих жителів природи. Існують певні фази світила, коли потрібно просто побути на самоті і не зазіхати зі своїм хобі на природу. А є й періоди, коли рибалка може допомогти досягти емоційної рівноваги, плюс прекрасно порадувати річковими дарами.

В давнину люди особливу увагу звертали на фази небесного світила. Зрозуміло, вони не знали, що саме так сильно впливає на життєдіяльність кожної людини, але розуміли, що деякий об’єм Місяця може надавати або негативні дії, або позитивні.

З тих же самих давніх часів люди багато часу приділяли рибній ловлі, це зараз дана подія стала захопленням, а раніше рибалка годувала сім’ю. Так от було складено відповідний календар, за яким люди позначали, коли рибалка буде вдалою, а коли ні.

Риболовний календар на 2016 рік
Риболовний календар на 2016 рік

Рекомендуємо користуватися даним календарем, це допоможе Вам визначитися з вдалими моментами для своєї улюбленої справи. Вченими давно помічено, що нічне світило своїм впливом здатне регулювати життя і діяльність не тільки людини, але і тварин, і рослин. Наприклад, для садівників-городників видається відповідний місячний календар для садівничих робіт, відповідно до якого можна таким чином розподілити свою працю, щоб згодом отримати чудовий і повноцінний урожай. Місячний календар рибалки 2016 по числах допомагає рибалкам визначити дати, в які захоплення принесе прекрасний улов, а також визначає і числа, в які найкраще не відвідувати річку, бо ніякого улову в ці дні і не передбачається.

Також традиційно просимо Вас ділитися в коментарях на скільки він точний.

Вдалої Вам рибалки!

Тільки кращі товари за кращими цінами в Інтернет магазині Давай на Рибалку.


Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Календар рибака на 2016 рік: 2 комментария

  1. Дякую, я з другом піймав щуку та пару окунів. Це дуже радує мене!!! Дякую, виробнику сайту!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017