Календар рибака на 2017 рік: прогноз клювання риби

Місячний календар рибалки на 2017 рік по місяцях: клювання риби в 2017 році

Календар рибака на 2018 рік.

Кожен рибалка стикався з такою проблемою як поганий улов. І адже, здавалося б, підготував все, щоб цього не сталося – і снасті, і наживку, вибрав гарне місце, однак все одно фіаско.

При цьому такі ситуації не обходять стороною навіть досвідчених рибалок. Однією з причин поганого улову може бути невдалий день. У природі все взаємопов’язано між собою, а тому будь-які зміни, наприклад, на небі, неодмінно відбиваються і на нашому житті.

Щоб визначити хороший день для риболовлі необхідно зважати на місячними циклами. У цьому вам допоможе Календар рибалки на 2017 рік, саме завдяки йому можна отримати прогноз клювання на цей рік.

Календар рибака на 2017 рік
Календар рибака на 2017 рік

Такі календарі складаються на підставі спостережень наших предків, які формувалися протягом багатьох років. Так, наприклад, було помічено, що в період повного  або молодого місяця клювання помітно зменшується, буває нестабільним і непередбачуваним. А ось на зростаючий або спадний місяць, навпаки, улов збільшується в рази.

Це лише мала частина таких спостережень, а тому кожен раз вирушаючи на риболовлю, корисно заглянути в Місячний календар рибалка 2017 і переконатися в тому, що ви вибрали правильний і вдалий день.

Також традиційно просимо Вас ділитися в коментарях на скільки він точний.

Вдалої Вам рибалки!

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Календар рибака на 2017 рік: прогноз клювання риби: 10 комментариев

  1. облазив весь Південий буг щуки і окуня я не бачив навіть удару не було 7 ранку до 13:00

  2. Зі 6 на 7 травня був нічогенький кульов,6 каркасів на 600гр і 9 на 200гр,а в календарі неклює

  3. Календар хороший усе правильно сходиться.Коли пише що клює то клює а коли в календарі нема кльову то його дійсно нема.

  4. Цього року нерест закінчився пізніше, календар можна розглядати між іншим, а самим треба вивчати повадки риб і надіятись на хороший настрій МОООЖЕ .Ні хвоста ні луски!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017