Риболовний календар на 2014 рік

Риболовний календар на 2014 рік

Вітаю прихильників сайту Український Риболов. В сьогоднішніх реаліях дуже важко знайти вільний час для рибалки. І коли він все таки знаходиться, хотілося б, щоб рибалка була максимально успішною. Тому я пропоную вам ознайомитись з риболовним календарем на 2014 рік. Отже, плануючи рибалку, обов’язково ознайомтесь з риболовним календарем і успішної вам рибалки.

Риболовний календар
Риболовний календар на 2014 рік

Даний риболовний календар складений на основі даних місячних циклів в 2014 році. Відомо, що все живе залежить від місячних циклів: відливи і припливи, здоров’я людей, ріст рослин і навіть стрижка волосся залежить від того, в якій фазі знаходиться місяць. Риби, також не є виключенням. Відомо, що риби активніше клюють в першому циклі місяця і кілька днів після нього. Гірше клює риба в дні третьої і другої фази місяця, а також в дні повного місяця. Практично не клює в четвертій фазі.

На даному риболовному календарі вказані всі дані які ми розглянули вище. Також, підказки з місячного календаря потрібно поєднувати з місцевими погодними умовами.

Використовуйте дані з риболовного календаря і будьте успішними рибаками.

Вдалої Вам рибалки і до зустрічі на сторінках сайту ukrainianfishing.com.ua
Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Риболовний календар на 2014 рік: 2 комментария

  1. А ви спробуйте його скачати на комп’ютер і потім роздрукуйте. Я пробував виходить досить читабельно. А для перегляду на комп’ютері просто нажміть мишкою на календар він автоматично збільшиться.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017