Рибалка в січні. Де і на що ловити рибу в січні

Де і на що ловити рибу в січні

У січні риба воліє триматися біля місць, де вода збагачена киснем. Це греблі, гирла приток річки. Найкраще в цьому місяці вудити рибу в невеликих водосховищах. За календарем рибалки видно, що в середині зими, якщо дозволяють погодні умови, хороші укорочені поплавкові вудки, які зазвичай застосовують для риболовлі  коропових риб. При цьому окуня краще ловити на мормишку, а інших хижаків – на блешню або на живця.

Де і на що ловити рибу в січні
Де і на що ловити рибу в січні

Згідно з календарем рибалки в січні часто пропадають клювання при мінливій погоді, перепадах температури. У такі дні рибалка даремна, потрібно чекати відлиги. До кінця місяця риба розташовується в основному в вирах і ямах, тому для вудіння слід вибирати найглибші місця. До кінця січня найпопулярнішими приманками залишаються все ті ж блешні і мормишки.

Якщо ви ловите на поплавкові вудки, то в якості наживки використовуйте мотиля і хробака. Підгодовуванням може послужити варена картопля, м’якуш від хліба і каша. На свиняче сало риба добре ловиться в місцях водойми з піщаним або гальковим дном. Щуку в січні краще ловити на зимові жерлиці або на блешню (вертикальне блесніння). Судак бере на блешню рано вранці або ввечері.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017