Рибалка в червні. Де, на що і яку рибу можна зловити в червні

Рибалка в червні. Особливості рибалки в червні

У різні пори року й навіть місяці риба воліє триматися в різних частинах водойми. Якщо взимку вона йде в зимувальні ями, то навесні і восени вона здійснюють локальні міграції по водоймі в пошуках їжі і води, прогрітої сонцем. З початком літа риба йде з глибин в більш високі шари води. У деяких представників іхтіофауни починається нерест, хтось до нього ще готується, а інші риби вже перейшли до пасивного способу життя, відпочиваючи від активного нересту.

Річка в червні
Річка в червні

Отже, в червні на гачку може виявитися:

Лящ. Знайти його ви можете в місцях річки з повільною течією. Лящ буде клювати на м’ясо раків і на черв’яків;

Повільну течію любить і линь, який також в цей час віддає перевагу приманкам тваринного походження;

Плотва мешкає в тих же місцях, що й лящ. Але в якості приманки слід використовувати ниткоподібні зелені водорості, які зручно намотувати на гачок;

Окунь вибирає місця з повільною течією, харчується великими хробаками, м’ясом рака, мальками риб;

Судака шукайте біля ям, в місцях з перепадом висот рельєфу. Найкраще його ловити при сутінках або на світанку. Ефективна рибалка буде при використанні спінінга. Відмінні результати показує ловля на кружки. Наживка – живець, штучні приманки типу блешень, воблерів;

Щука мешкає біля кордону підводних заростей. Там вона ховається, щоб напасти на пропливаючу повз неї здобич. Способи лову і приманки – ті ж що і на судака;

Щука в червні
Щука в червні

Краснопірка, карась і короп частіше зустрічаються у водоймах зі стоячою водою, де є велика кількість підводної рослинності. Але в якості їжі в червні ці види риб воліють використовувати приманки тваринного походження: опаришів і черв’яків. Але іноді вони непогано клюють на хлібний м’якуш. Найоптимальніша снасть – поплавкова вудка;

Головень, жерех і язь дуже добре ловляться нахлистом. Так називають техніку лову риби, при якій за допомогою спеціального вудилища і шнура рибалка імітує поведінку мушки, що потрапила у воду. В якості нахлиста підходять хрущі, метелики і бабки. Спочатку таким способом ловили форель і лосося. Але не обов’язково ловити нахлистом і використовувати в якості приманки комах: безвідмовним варіантом буде парений горох, пшениця і овес.

Язь в червні
Язь в червні

Таку рибу, як ляща, карася і коропа в червні дуже зручно ловити на фідер, донки, вудочки далекого закидання. З настанням перших літніх днів риба добре ловиться на мілинах. Коли температура води значно підвищиться, представники іхтіофауни дружно підуть на глибину. Там її не дістануть пекучі промені сонця.

Правила риболовлі в червні

Щоб рибалка виявилася успішною, і щоб у вас не виникло проблем із законом, потрібно вивчити деякі правила. По-перше, риба – це холоднокровне істота, у якогї температура тіла лише трохи перевищує температуру води. Це означає, що при різній температурі води представники іхтіофауни будуть проявляти різну активність. Чим вища температура, тим більше активність, краще клювання.

Щоб вибрати найкращий час для лову риби, зверніть увагу на погоду. Якщо вдень стояла сильна спека, то риба годуватися вийде, швидше за все, на світанку або при заході сонця. Якщо ж вночі не менш спекотно, то знайдіть інші справи, так як клювання буде пасивним. Риба ще не встигла відпочити від спеки.

Існують такі правила, які не можна порушити. До таких відносять нерестову заборону. Зазвичай на початку і в середині червня віна все ще діє. Це пов’язано з тим, що деякі види риб тільки починають ікрометання. Щоб не було проблем із законом, обмежте кількість снастей. Дізнайтеся, чи є у вашому регіоні обмеження на розмір улову риби.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017