Рибалка в лютому. Особливості рибалки в лютому

Особливості рибалки в лютому

Рибалка в лютому починає оживати. Нехай на початку місяця представники іхтіофауни не квапляться виходити з зимувальних ям, але до кінця лютого починається хороший кльов деяких видів риб згідно риболовного календаря. Риболовля в лютому має ряд особливостей, які потрібно враховувати для того, щоб повертатися додому з багатим уловом.

Щука в лютому
Щука в лютому

До кінця зими клювання слід очікувати в річках і проточних водоймах, а на заростаючих і трав’янистих закритих озерах клювання різко зупиняється. Це пов’язано з тим, що рибалка в лютому ускладнена тією обставиною, що запаси кисню в товщі води сильно виснажуються. Кисневе голодування риб посилюється активним розкладанням водоростей: разом ці два фактори можуть призвести до мору живності. Щоб визначити, почався мор іхтіофауни, чи ні, зверніть увагу на такі обставини:

Чи швидко загинув живець?

Чи потемніли підводні ліси?

Чи плавають у воді загиблі водяні комахи?

У народі існує кілька прикмет, які рибалки використовують для передбачення погоди. Справа в тому, що ще одним з найважливіших факторів, що впливають на результативність лову риби, вважаються саме погодні умови. Таким чином, якщо птахи стали сидіти на верхівках дерев, то скоро потрібно чекати на похолодання, а якщо на нижніх гілках, то – потепління. До потепління рано починають кукурікати півні. До снігопаду або навіть хурделиці катаються по снігу собаки: це ідеальний час для риболовлі на плотву згідно риболовного календарем.

Плотва в лютому
Плотва в лютому

Якщо вже зайшла розмова про погоду, то потрібно сказати, в яку погоду варто очікувати кльову. За риболовного календарем риболовля в лютому буде результативною, якщо хоча б пару днів простояла безвітряна і тиха погода. У цей час не повинно бути хуртовин та снігопадів, а температура повітря не повинна опускатися нижче -10 градусів Цельсія. Риба буде клювати не гірше під час затяжної відлиги, якщо дні тепліші, ніж ночі, а опадів не було на всьому протязі цих днів.

Відсутність клювання можна спостерігати при різкій зміні погоди, коли показник атмосферного тиску скаче більше, ніж на 5 міліметрів ртутного стовпа за кілька годин. За добу значущий перепад тиску в 10 і більше міліметрів. Кльову не буде при посиленні вітру, морозу, якщо мають місце магнітні бурі. При виявленні несприятливих факторів для риболовлі краще залишитися вдома, так як хороших результатів досягти ви не зможете.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017