Рибалка в вересні

Рибалка в вересні. Яка риба ловиться в вересні

Вереснева рибалка є окремим етапом у житті рибалок, який володіє своїми особливостями і тонкощами. Рибальський календар в цей час – один з найнадійніших супутників для тих, кого цікавить багатий улов і трофейні екземпляри.

Річка в вересні
Річка в вересні

Особливості рибалки у вересні

З початком осені погода змінюється не сильно: вересневі дні все ще балують теплом і сонцем. Однак ловля риби стає більш складним процесом. Це пов’язано з змінами, що відбуваються в межах водойми, з погодою на вулиці, а також з рухом Місяця. Але для спостережливого рибака ніщо не буде перешкодою: за допомогою календаря рибалки він легко вигадає вдалі для риболовлі дні.

Водойми стають прозорими, вода повністю перестає цвісти. Прикормка риби вже не дає належних результатів, та й перевірені часом приманки не завжди гарантують результат. Це пов’язано з тим, що вересень стає новим етапом життя не тільки для рибалки, а й для самої іхтіофауни: маршрути щоденних міграцій і стоянок змінюються, поведінка стає більш обережною. З настанням перших холодів риби відправляється в глибокі місця, зосереджуються в ямах та інших місцях, де можна сховатися від негоди.

Вересневий окунь
Вересневий окунь

Погода впливає на клювання риби не менше, ніж в усі інші місяці. Рибальський календар щодо погодних умов являє собою просту формулу. І полягає вона в наступному: якщо протягом декількох діб погода стійка, то бути хорошому клюванню. При цьому тривалий період з похмурими і тихими днями стане кращим часом згідно вересневого календаря кльову. Але посиленого клювання можна чекати також під час потепління після тривалих холодів.

Які снасті використовують в вересні

Які снасті найкраще використовувати у вересні? Якщо подивитися календар клювання, складений на основі особистого досвіду окремих рибалок, то видно, що ловити рибу у вересні можна як з берега, так і з човна. З берега, якщо течія річки слабка, добре ловити в проводку, використовуючи довге вудилище з чутливим і тонким оснащенням. Днем рибалка може себе потішити результативною риболовлею з поплавковою або донною снастю: використовуйте при цьому безінерційну котушку, щоб успішно здійснювати далекі кидки. Якщо ви любите рибалити з поплавковою вудкою, то вибирайте місця глибше, тому необхідна можливість регулювання глибини спуску приманки.

Спінінг - найкраща снасть в вересні
Спінінг – найкраща снасть в вересні

У вересні хижаки проявляють максимальну активність. Тому не можна обділити увагою спінінг, який спокушає щуку за допомогою різноманітних приманок. Що стосується щуки, то вона найбільш активна в дні з мінливої хмарності, при легкому вітрі, що дме з півдня, а також з постійним тиском. Щоб виловити гідний екземпляр, обловлюйте місця, які межують з підводною рослинністю і з корчами. Якщо погода тепла, то риболовля на хижаків ефективна на неглибоких місцях, а з наростанням холодів збільшується і глибина проводки.

Восени риба вже нагуляла вагу, знайшла багато сил, тому снасті повинні бути дуже міцними.

Яку рибу ловити в вересні?

Рибальський календар дає вичерпну відповідь на питання про те, яка риба ловиться на початку осені. Основна маса іхтіофауни йде вглиб і збирається в зграї. На значній глибині ви можете вивудити головня, йоржа, плотву і краснопірку. Вересень – це період розквіту щучої риболовлі на блешню.

Вереснева щука
Вереснева щука

Перші два тижні вересня є кращим періодів для вудіння трофейного сома, у якого жор ще не припинився. З використанням поплавкової снасті ви зможете зловити пічкура, плотву, густеру, окуня і ляща. Що стосується жереха, то він на початку вересня дуже вибагливий: клює він добре, але виключно на живця. У другій половині вересня можна починати риболовлю на миня, який проявляє активність з настанням холодних осінніх дощів. Незважаючи на те, що перестають радувати улови сазана і коропа, карася, які залягають в зимувальні ями, вночі продовжують ловитися головні і мині, особливо в негоду і в нічний час доби.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017