Як впливає погода на рибалку

Як впливає погода на рибалку

Незважаючи на глобальне потепління, народний календар риболова 2015 залишається точно таким же, як і багатьма роками раніше. Це пов’язано з тим, що всі супутні кліматичні зміни визначаються зміною тієї ж температури, того ж атмосферного тиску, того ж вітру. І кожен з цих факторів зберіг свій вплив на іхтіофауну. Яка ж погода сприятиме рибалці, а в яку погоду немає сенсу готувати снасті?

Густий туман - до доброго кльову
Густий туман – до доброго кльову

Якщо протягом ночі і вранці на вулиці ясно і тихо, неважливо, зима це чи літо, а вдень піднімається невеликий вітерець, який до вечора стихає, хорошою риболовлі бути! Додайте до цього чисті схід і заходи з блідо-рожевими хмарами, і результат риболовлі покращиться вдвічі. Вам варто готувати снасті, якщо атмосферний тиск піднімається повільно або зовсім стійкий: при цьому, якщо постукати по склу барометра, його стрілка ні на що не реагує. Якщо дим від багать або з труб піднімається вертикально стовпом, то бути хорошому клюванню.

Риболовний  календар 2015 свідчить, що зимова риболовля вдасться, якщо кожен день морози стають все більш холодними, а сніг падає рівно з маленькими перервами. Допускаються невеликі коливання в ту або іншу сторону, відлига теж обіцяє успіх. Не варто сумувати, коли вітер стає сильнішим, розганяє хмари, якщо до вечора він стихає, а дальні звуки приглушуются. Влітку ви зобов’язані принести додому гідний улов, якщо до полудня на небі скупчуються купчасті хмари, а ввечері вони зникають, в решту часу вдень небо блакитне і глибоке. До ночі при цьому повинні стелитися по землі тумани, які зникають рано вранці, і з’являється рясна роса.

Влітку чи взимку риболовля не вдасться, якщо наступають непогодні дні (дощ, заметіль, снігопад): так говорить рибальський календар 2015. При цьому днем холодно, а вночі тепло. Чим швидше падає атмосферний тиск, тим імовірніше буде дощ або снігопад. Якщо дим стелиться по землі, ворони на деревах сідають проти вітру і набридають карканням, то це до негоди. Про це говорять і яскраві мерехтливі зірки, ранкові зорі, забарвлені в коричневий або багряно-червоний колір.

Влітку про наближення негоди вам скажуть ластівки, які низько літають над землею, часто купаються чайки, які перед штормовою погодою літають дуже високо, обскубують самі себе кури, плещуться довго в воді качки і гуси. При цьому бджоли покидають вулики, а мурашники завмирають. Білі кувшинки не розкривають днем бутонів, а квіти конюшини никнуть, пропадають роси і тумани, сіль починає сиріти. Про те, що наближається хурделиці або хуртовини взимку вам скажуть галки, які починають кружляти зграями. При цьому небо затягується хмарами, температура стає рівною, вітер постійно змінює напрямок, а в нічний час доби він стає сильнішим.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017