Рибалка в квітні. Яка риба і на що ловиться в квітні

Яка риба і на що ловиться в квітні

У цей період на них добре бере карась, ялець і підлящик. Однак, найчастіше в квітні клює плотва, величезні зграї якої моментально починають реагувати практично на будь-який прикорм. Після такої реакції рибалці просто гарантований відмінний клювання.

Квітнева щука
Квітнева щука

В якості насадки, як правило, досвідченими рибалками застосовуються опариші, мотиль і бовтанка. У більшості своїй плотва атакує приманку з великою впевненістю і люттю. За словами досвідчених рибалок, найбільш результативною ловля плотви буде в районі прибережних мілководь або поруч з очеретом. Слідуючи цим простим правилам, рибалка на плотву принесе приголомшливі результати.

Квітнева плотва
Квітнева плотва

Крім плотви в квітневий період добре бере окунь. Квітень є перед нерестовим місяцем, в який цей хижак починає збиратися у великі зграї і починає активно харчуватися. Якщо метою рибалки є ловля саме окуня, то слід врахувати наступний фактор. У цей період даний хижак просто переповнений ікрою і чисто фізично нездатний проковтнути велику приманку. Внаслідок цього, кращою приманкою буде мотиль.

Хороші результати може принести поплавкова або кивкова снасть, обладнана невеликою мормишкою. Так, наприклад, кивкову вудку найкраще використовувати в районі прибережних вирів з сильною течією. У першій половині квітня починає клювати щука, яка хоч і погано клює, на що впливає недавно минувший період нересту, але факт залишається фактом – клює. У квітневий період при лові щуки найкраще використовувати живцеві снасті. Впевненими клювання щуки стають в кінці квітня.

Наприкінці квітня починає активно клювати судак, який ловиться практично на будь-які снасті. Квітневий період вважається хорошим часом для мисливців за коропами і карасями. Саме в цей період вони починають активно набирати вагу перед майбутнім періодом нересту. Єдиною умовою, яка погано впливає на клювання вважається погана погода. З основних снастей, які використовують досвідчені рибалки при лові коропа, варто виділити звичайну донку або фідер, а в якості насадок застосовують кукурудзу, хробака, опариша і тісто.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017