Рибалка в лютому. Яка риба ловиться в лютому

Яка риба ловиться в лютому

У першій половині лютого клювання риби не краще, ніж у січні – в період глухої зими. Однак з другої половини місяця починається гарна рибалка на окуня, який дуже чутливий до рівня води. Відразу після перших відлиг ця риба покидає зимувальні ями і відправляється в прибережні зони. Окунь рішуче і різко клює на червоних гнойових хробаків, мотиля або блешню. Оптимальний час для окуневої риболовлі в лютому згідно риболовного календарем – це середина дня, так як в сутінках окунь впадає в заціпеніння.

Окунь зимою
Окунь зимою

У лютому відкривається сезон  рибалки на ляща. Як правило, в кінці зими великого ляща не впіймати. Зазвичай на гачок чіпляються підлящики, середня вага яких становить 500 грамів. Лящ найкраще клює на поплавкові вудки, мормишку з пучком великого мотиля.

У лютому добре ловиться плотва. Ця риба є звичним мешканцям місцевих водойм. Взимку плотва клює мляво, про що говорить рибальський календар, тому рибакам все ж доведеться запастися терпінням і зайнятися регулюванням снасті. Якщо мороз сильний, то в лунці вода дуже швидко покривається тонким льодом, від якого втрачається чутливість снасті. Щоб підвищити чутливість снасті, необхідно підібрати такі грузила, щоб снасть мала притоплений стан.

Йорж зимою
Йорж зимою

Всім відомо, що клювання риби залежить від багатьох факторів, передбачених рибальським календарем: погоди, місячної фази, збурень Сонця. Але йоржа це не стосується, який йде у зграях до зимувальних ям ще в жовтні. Пробудження його відбувається так само рано, як і початок зимівлі: у лютому йорж подорожує по річкових пологим схилам. Кращий час для лову йоржа – це переднерестовий період. Ловлю йоржа здійснюють зимовою вудкою, оснащеною тонкою волосінню, трьома дробинками і дуже чутливим поплавком.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017