Де і коли шукати ліня

Де і коли шукати ліня

Ловля ліня здійснюється цілий рік: він чіпляється за гачки, як влітку, так і взимку. Але залежно від пори року і від особистих уподобань риболова, рибалка здійснюється з використанням різноманітних снастей: є безліч відео, в яких розповідається, як ловити ліня на ту чи іншу снасть. Так, влітку рибалки беруть на ліня фідер або поплавкову вудку, а взимку вони готують спеціальну зимову снасть.

Лінь в воді
Лінь в воді

Щоб ліньова рибалка вдалася, потрібно вивчити улюблені місця риби і час, коли вона буває активною. Частково вам допоможуть рибальські календарі. Шукати ліня слід в теплих затоках, що належать рівнинним річкам з повільною течією. Дно повинно бути покрито мулом, допускається наявність глини.

Лина не зустріти на ділянках водойми, де дно вкрите піском або галькою. Риба воліє триматися в підводних заростях, серед осоки, очерету. Область розповсюдження її у водоймі дуже незначна. На фото представлено місце, де напевно мешкає лин. В озерах і ставках він тримається на глибині до 1 метра.

Ідеальне місце для рибалки на ліня
Ідеальне місце для рибалки на ліня

Пік жору припадає на перед нерестовий період, який буває в травні. Хорошого клювання при ловлі можна очікувати при похмурих, але теплих днях. У спекотну постійну погоду клювання риби спостерігається виключно в ранкові, а також у вечірні години, коли сонце практично не пече. Днем лин шукає корм, зарившись у мул або плаваючи між підводних заростей.

Основні способи рибалки на ліня будуть розкриті в наступних публікаціях.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017