Де шукати і як спіймати велику щуку

Де шукати і як спіймати велику щуку?

Щука є найпоширенішим представником сімейства щучих. Вона водиться в прісних водоймах, зокрема, розташованих по всій території Євразії та США. Масштаби водного об’єкта не так важливі, ця рибка однаково добре почувається як у великих річках, так і дрібних озерах. Вага деяких екземплярів перевищує 20 кг, а довжина може становити до півтора метрів.

Паща щуки
Паща щуки

Багато рибалок спеціалізуються на лові щук, так як їх м’ясо вважається делікатесним. Воно відрізняється низьким вмістом жиру і великою кількістю білка, через це його часто вживають люди, які “сидять на дієті”. Щуче філе відмінно підходить для приготування рубаних страв, наприклад таких, як котлети і тефтельки, втім, з нього також можна приготувати чудову юшку.

Однак, перш, ніж приступати до готування, слід виловити рибу. Для цього використовуються численні методи і снасті. Найбільш часто рибалки використовують спінінг і тролінг, втім, непогані результати дає ловля на живця.

Де шукати велику щуку?

Збираючись на риболовлю, перш за все, слід вибрати відповідне місце. Тут багато що залежить від сезону. Наприклад, навесні доцільніше відправитися на мілководдя або на будь яку невелику водойму, де щука мешкає в період нересту. Вибираючи пункт призначення, слід знати, що ця хижа риба воліє жити у водах, що характеризуються високою концентрацією кисню. Саме в таких місцях висока ймовірність виловити відмінний екземпляр. Будь-який досвідчений рибалка знає, що щука любить укриття природного походження, наприклад, досить часто її можна виявити там, де в достатку ростуть кущі або розташовані корчі.

Крупна щука на спінінг
Крупна щука на спінінг

Влітку риба клює істотно гірше, що обумовлюється підвищеною температурою середовища. Таким чином, істотно зменшується ймовірність зловити великий екземпляр. Тут необхідно враховувати погодні умови, найкраще вирушати за щукою після того, як пройшла сильна злива, і температура трохи впала.

Для того щоб визначити відповідне місце для лову, слід обзавестися таким пристроєм, як ехолот. З його допомогою можна визначити, чи є на дні водойми виїмки, в яких так люблять селитися щуки. Отже, ви відразу ж отримаєте детальну інформацію про те, де ловити велику щуку. Необхідно звернути увагу на наявність рослинності, адже ця порода не любить сонячні промені, ховаючись від них в природні укриття. Тут її найкраще ловити на живця.

В осінній період риба починає покидати звичні місця, вирушаючи на полювання. У цю пору року вона відрізняється ненажерливістю і охоче реагує на все, що хоч якось нагадує їжу. У цьому випадку кращі результати показує рибалка за допомогою спінінга. З його допомогою можна швидко і без докладання особливих зусиль визначити, наскільки вдало було вибрано місце для риболовлі і чи має сенс переходити на нове місце. Хороше клювання відзначається восени в озерах і невеликих річках.

Крупна щука на живця
Крупна щука на живця

Взимку також можна добути великий екземпляр, відправившись на невеликий водойму, якиа покривається кіркою льоду.

Як правило, дорослі особини важать близько 2-3 кг, втім, бувають і винятки. Бували випадки, коли рибалки добували щук, чий термін життя перевищував два десятки років. Їх вага зашкалювала до 20 кг. Абсолютним рекордсменом стала особина, вага якої склала 49,2 кг, виловлена ​​вона була в Карелії. Рибак, який увійшов в історію, зізнався, що використовував як наживки свіжу щуку, яка важила близько п’яти кг.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017