Фідерна оснастка для ловлі на течії «Вертоліт і два вузла»

Як зробити фідерну оснастку для ловлі на течії «Вертоліт і два вузла»

«Вертоліт і два вузла» – це дуже уловисте фідерне оснащення для ловлі ляща, сазана, коропа, густери – на течії, а ще краще на сильній течії.

Основна перевага цієї оснастки в можливості самоподсічки риби, ви зрозумієте, як відбувається самопідсічка ближче до кінця нашого огляду.

Якщо є течія – це одна з кращих оснасток. Фідерне вудлище повинне знаходитися під кутом 45 градусів до землі, кінчик дивиться наверх. Таким чином приманка, яка знаходиться на повідку в майже метрі від годівниці – зависає в товщі води під дію течії.

Виготовлення фідерної оснастки «вертоліт і два вузла»

Волосінь для оснащення

Оснащення «вертоліт» для фідера робиться з флюрокарбонової волосіні 0.25-0.35 мм (діаметр залежить від ваги годівниці, для 40 г підійде 0.25, для 120-грамової годівниці потрібен флюрокарбон 0.35 мм. Можна використовувати і мононитку, але флюрокарбон краще тим, що він більш жорсткий і він практично невидимий у воді. Для такої обережної риби як лящ це дуже важливо.

Гачок

Для активної риби при лові з дна (плотва і густеру) використовується гачок з тонкого дроту з довгою цівкою. Для коропа в оснащенні «вертоліт» частіше застосовується більш потужний гачок з короткою цівкою.

Фідерна годівниця

Застосовувати можна будь-яку годівницю, але саме в цьому способі ловлі фідером часто використовують, крім усього іншого, і годівниці в вигляді контейнерів для личинок опариша.

Схема оснастки Вертоліт і два вузла
Схема оснастки Вертоліт і два вузла

Процедура в’язання:

  1. Береться відрізок волосіні приблизно 50 см і складається вдвічі.
  2. У складеному вигляді відміряємо 20 см і робимо вузол (вузол «вісімка» добре працює в цьому випадку).
  3. Від вузлика відміряє ще 1-2 см і в’яжемо ще один вузол (теж «вісімка»).
  4. У велику петлю методом накидки (або петля в петлю) вставляється годівниця.
  5. Оснащення «Вертоліт і два вузла» майже готове, загальна довжина оснащення не більше півметра (для того, щоб було комфортно закидати снасть).
  6. Залишається тільки прикріпити поводок. Кріпиться він методом накидки між двома вузлами. Важливо! Повідець не повинен кріпитися вузлом до оснащення, інакше він не буде робити обертові рухи і не зможе підлаштовуватися під течію, а це дуже важливо.

Підігравайте кінчиком вудилища, зрідка здійснюючи постукування, тим самим ви привернете увагу до вашої приманки яка пливе в товщі води.

Також як виготовити фідерне оснащення “вертоліт і два вузла» дивіться на відео:

Ловля на оснащення «вертоліт»

Суть фідерної ловлі коропа, ляща, сазана на «вертоліт» не сильно відрізняється від ловлі на будь-які інші фідерні оснащення. Але є і нюанси:

  1. Загодовуйте місце ловлі 15-20 закидами годівниці з кормом без повідця з гачком
  2. Прикріпіть поводок з гачком і використовуйте мотиля або опариша (чим легше насадка тим краще), це дозволить приманці або не тонути, і зависнути в товщі води, або повільно-повільно опускатися на дно.
  3. Час від часу постукуйте вашим кінчиком вудилища, щоб гра передалася гачку на довгому повідку, це приверне увагу риби.
  4. Підсікання риби походить від різкого ривка від тяжкості годівниці, тому більшість клювань різкі.
Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017