Коли клює щука

Коли ловити щуку

Ловити щуку можна з початку весни і до кінця осені. Однак не завжди кльов буде успішним. Ми постараємося розповісти в які саме періоди, активність кльову щуки зростає. А про те, де шукати велику щуку читайте – тут.

Ловля щуки весною
Ловля щуки весною

Отже, навесні, як тільки стовпчик термометра почав якийсь час утримуватися на відстані вище нуля градусів, лід на водоймі починає поступово зникати. У цей час, ви відразу ж можете брати спінінг і мчати на риболовлю. Риба, в цей період, буде активна аж до нересту. Як тільки нерест почався, а також пару тижнів після нього, спінінг можна на деякий час сховати, так як зловити хижака в цей період, у вас навряд чи вийде. Але зате після, активність кльову повертається, та й ще з більшою силою. Зголодніла щука нападає практично на все, що рухається поруч з нею, не гидуючи самими різними приманками. Що стосується часу, в період її “жора”, то клювати риба, буде протягом усього дня. В середньому, в такому стані риба перебувати кілька тижнів, потім спостерігається спад активності. Також, вирушаючи на весняну рибалку за щукою, пам’ятайте, що кльов буде відмінним, якщо сьогоднішній день, досить теплий, але і трохи похмурий.

Ловля щуки влітку
Ловля щуки влітку

З приходом справжнього тепла і початком літніх місяців, щука стає менш активною, в порівнянні з весняними місяцями. Таке слабке клювання може тривати до самої осені. Однак, бувають моменти, коли риба трохи “активізується”, і найчастіше ці моменти залежать від зміни погоди. Наприклад, багато рибалок відзначають, що клювання починає по-справжньому посилюватися перед початком грози, особливо в таку грозу, коли гуркіт грому починає вриватися в спокійну тишу літнього вечора. До того ж, існує думка, що якщо погода довгий час не змінювалася, то ймовірність зловити щучку зростає. Якщо говорити про час для лову влітку, то найоптимальнішим є ранок і сутінки. Хоча буває, що і в години 3-4 дня риба може “поганятися” за здобиччю. Шукати її в літні місяці, краще завжди в місцях з великою кількістю різних заростей, так як вода там прохолодніше, а нападати, на пропливаючу повз здобич – набагато легше.

Ловля щуки осінню
Ловля щуки осінню

Восени, активність кльову щуки заново зростає, звичайно, не до такого рівня, як навесні, але після літнього періоду непостійного кльову – різниця досить помітна. В осінні місяці (вересень-жовтень), хижак починає від’їдатися, створюючи тим самим необхідні запаси жиру. Тут одразу ж варто відзначити той факт, що з пониженням температури води, практично вся риба відпливає на глибину, туди ж, за ними йде і щука. Тому найчастіше, восени, ловля щуки відбувається на глибоких ділянках водойми: коло корчів, на ямах і вирах. Що стосується часу – то кльов помітно поліпшується в післяобідній час, коли починає годуватися дрібна риба.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Коли клює щука: 1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017