Ковзаючі поплавки для далекого закидання

Види та застосування ковзаючих поплавків для далекого закидання

Поплавки для далекого закидання, як вже стало зрозуміло з назви, призначені для лову риби далеко від початку берега. За допомогою них наживка потрапляє в воду закиданням, а не сплавом за течією. Це один з небагатьох поплавків, який використовується у випадках, коли глибина більше довжини самого вудлища.

Звичайний поплавок до таких умов не пристосований. Ковзаючі поплавки все частіше можна зустріти на прилавках магазинів, але часто вони у рибалок викликають нерозуміння. І дійсно вони зовсім не схожі на звичайні, які відразу кріпляться до волосіні. Але така форма здатна максимально збільшити дальність закидання.

Такі поплавки забезпечені дуже довгою антеною. Верхня його частина завжди забарвлена ​​в яскраві кольори, щоб було видно здалеку, а нижня – нейтрального кольору. Антена кріпиться до тіла обтічної форми, яке має хорошу вантажопідйомність. Тіло поплавка витягнутої форми, яке нагадує краплю. Кіль короткий і на кінці має невелике кільце, щоб прикріпити поплавець до волосіні.

Антена необхідна для того щоб стежити за тим як поводиться поплавок. Необхідно щоб вона була якомога менше, для того щоб риба менше відчувала опір коли буде клювати. Для повної ефективності потрібно щоб у поплавка був стабілізатор, який виготовляється з декількох лопатей у вигляді пір’я.

У деяких снастей є хороша особливість і полягає вона в тому, що мають в асортименті кілька знімних антен, які можна змінювати в залежності від освітленості місцевості. Ще один плюс такого поплавця це те, що у нього є якась подоба сходинки. При завихреннях, які виходять на місці цієї сходинки, не дають поплавку відхилитися від потрібного місця.

Поплавки для далекого закидання
Поплавки для далекого закидання

Від тіла поплавка і того з чого він виготовлений, буде повністю залежати його чутливість і вантажопідйомність. Для того щоб далеко і точно закидати поплавець його маса повинна бути сконцентрована в одному місці. Зазвичай весь вантаж розміщують в середині поплавка, але є і такі види, де вага регулюється за допомогою відкручувати кіля з порожнечею всередині для вантажу або наявність спеціальних шайбочок для регулювання ваги.

Кіль призначений для того, щоб поплавок стояв вертикально і надавав потрібну стійкість. Якщо кіль довгий, то він сильно переміщує центр ваги і скорочує довжину закидання. Форми ковзаючих поплавків бувають двох видів, один з яких має велике тіло різних форм, а інший навпаки зовсім не має тіла.

Найзручніший спосіб використання та кріплення ковзаючого поплавка це застосування спеціального карабіна, за допомогою якого поплавок можна зробити ковзаючим, або закріпити на одному місці.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017