Ловля головня на бомбарду

Ловля головня на бомбарду

Ловля головня на снасть – бомбарду – майже нічим не відрізняється від риболовлі на нахлист. Ловля при цьому проводиться на кульку, яку пускають плисти за течією. Для збору снасті потрібно вудилище спінінга довжиною близько трьох метрів. В якості волосіні виберіть нетовсту плетінку: при риболовлі на бомбарду не використовуйте моножилку, яка тоне у воді, так як одне з важливих якостей жилки при цьому – саме плавучість. Плаваюча волосінь дозволить вам краще спостерігати за поведінкою здобичі.

Головень впійманий на бомбарду
Головень впійманий на бомбарду

При ловлі на бомбарду використовують кульку, яка кріпиться до вільного кінця жилки. Шарик наповнюють водою, а потім до нього прив’язують повідець і гачок. Повідець, на відміну від основного шнура, повинен тонути. Щоб не лякати здобич, при риболовлі на бомбарду вибирайте тонкі непомітні гачки, на які ви будете наживляти мух і жучків. Віддайте перевагу без інерційній котушці.

Снасть бомбарда
Снасть бомбарда

Ловля на бомбарду проводиться декількома способами. Для початківців рибалок потрібно спробувати зробити закид в перспективну точку лову. Потім потрібно відкрити дужку котушкового пристрою для того, щоб дати можливість волосіні плисти по напрямку течії, спуск якої необхідно тримати під контролем. Намагайтеся не давати провисати волосіні на відстані між кінцем вудилища і кулькою, наповненою водою: тільки в такому випадку підсікання може бути виконано максимально точно. У разі провисання змахніть волосінню і намотайте зайве на котушку так, щоб помах не дійшов до самої приманки: це злякає головня.

Намагайтеся не випускати з уваги приманку, коли ловите рибу на бомбарду. Якщо вона пішла з-під вашого контролю, робіть підсічку. Стежити потрібно і за кулькою. Якщо вона залишається в нерухомому стані, значить, на гачку є риба. Залишається тільки зробити підсічку і витягнути здобич.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017