Ловля коропа на кукурудзу

Як ловити коропа на кукурудзу

Дуже добре при ловлі коропа себе зарекомендувала консервована кукурудза в металевих банках. Необхідно звернути увагу при виборі кукурудзи для риболовлі на розмір цієї самої кукурудзи. Вона обов’язково повинна бути цільною і максимально великою, і при цьому вона ні в якому разі не повинна бути занадто м’якою або половинчастою. Якісна кукурудза відмінно тримається на гачку і тому не потрібно особливо переживати про те, чи не спала кукурудза при закидані з гачка. Ловля коропа на кукурудзу, також як і ловля на макуху приносить досить хороші результати, риба бере цю ароматну наживку дуже надійно і добре.

Короп впійманий на кукурудзу
Короп впійманий на кукурудзу

Ловля коропа

Ловля коропа – це дуже відповідальна справа, і тому підходити до неї необхідно з розумінням. Адже це не карась, який може, не боячись шуму, активно клювати цілий день. Щоб зловити великого коропа, потрібно його підгодувати і почекати. Однак якщо короп підійшов і бере насадку або наживку, ось тут головне не промахнутися. Поспіх тут абсолютно ні до чого, потрібно почекати поки риба добре візьме наживку. При виведенні коропа, розміри якого перевищують 1 кг, потрібен підсак, за допомогою якого ви без втрат зможете підняти рибу з води. Ловити коропа можна протягом всього сезону, починаючи ранньою весною і закінчуючи восени.

Кукурудза на гачку
Кукурудза на гачку

Коли краще ловити коропа на кукурудзу?

Найкраще короп ловиться на кукурудзу на початку літа, через пару тижнів після нересту, в цей час він дуже голодний і без роздумів бере насадки і наживки, які йому запропоновані. Самці коропів досягають статевої зрілості до чотирьох років, а самки – до п’яти років. Короп є однією з тих риб, які нерестяться влітку. Активний короп при температурі води, що перевищує 15 градусів.

У середньому короп нереститься протягом двох-трьох тижнів. Відкладає ікру короп на нову і торішню рослинність. На мілководді нерест коропа починається рано вранці. Великі риби як самки, так і самці шумно плескаються, при цьому вони досить часто вистрибують з води. Така риба, як короп, досить плодовита. У самки коропа, вага якої близько восьми кілограмів, налічуються більше п’ятисот тисяч ікринок, а у дванадцяти кілограмової самки, може налічуватися близько півтора мільйонів ікринок. Харчуються мальки коропа різними донними організмами: дрібними молюсками, личинками комах. А дорослі коропи практично всеїдні. Короп може вживати різноманітну їжу, як рослинного, так і тваринного походження.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017