Ловля ліня на поплавкову снасть

Ловля ліня на поплавкову снасть

При лові цього представника іхтіофауни на поплавкову вудку потрібно вибрати легке, гнучке, але в той же час міцне вудилище. Віддайте перевагу довгим вудилищам, але не варто брати палицю довше 6 метрів. Розрізняють поплавкову вудку з бігучим і глухим оснащенням. Розглянемо докладніше способи збору снасті.

Золотий лінь
Золотий лінь

В останньому випадку волосінь намотують на мотовило, а потім закріплюють її на вершині вудилища трубочкою з хлорвінілу або гуми. Цілком підійде дротяна петелька. Вільний кінець жилки може бути рівним довжині вудлища: тільки так буде зручно закидати вудку. При збільшенні довжини волосіні на метр і більше закидати снасть стає важко. Вудку з глухим оснащенням, яка представлена на фото, можна закинути на відстань до 10 метрів.

Глуха оснастка вудочки
Глуха оснастка вудочки

Для спорудження снасті з бігучим оснащенням, яка показана на фото нижче, підберіть вудилище довжиною від 4 до 5 метрів з пропускними кільцями від 4 до 7 штук. Чим більше кілець, тим менше буде провисати волосінь, і тим краще розподіляється навантаження по довжині палиці. Волосінь повинна бути тонкою. Завдяки тому, що довжина вільного кінця волосіні регулюється, стає можливим виведення та утримання великих особин ліня.

Бігуча оснастка вудочки
Бігуча оснастка вудочки

Якщо рибалка здійснюється навесні, то в якості приманки використовуйте личинки комах, слимаків та равликів. Хороше клювання риби спостерігається при насадженні гнойового хробака, мотиля. Навесні лин практично не звертає уваги на нерухомі приманки, тому її потрібно рівномірно проводити серед корчів рослиності. Можна періодично смикати приманку, маневруючи кінчиком вудилища. Влітку і восени в якості насадок беріть рослинні приманки: горох, картоплю і тісто.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017