Ловля на живця влітку

Ловля на живця влітку – вірний спосіб для лову щуки

Літо – прекрасний час для відпочинку: пощастило вам з відпусткою чи ні, все рівно слід влаштовувати для себе маленькі свята і насолоджуватися найтеплішою порою року. Літо – свято для ти хто любить рибалку.

Скільки чарівництва в літній рибалці, відправитися на водойму, поки все навколо ще в туманному серпанку раннього ранку. Це, як обряд, від якого заряджаєшся енергією і заспокоєнням.

Щука на живця Фото 1
Щука на живця Фото 1

Ловимо хижака на живця

Риболовля на живця влітку є найкращим і продуктивним способом лову. Таким способом зловити рибу досить просто, потрібно лише керуватися деякими порадами бувалих рибалок:

  • щоб рибалити на живу приманку, для початку, потрібно зловити цього самого живця;
  • щоб ваша маленька рибка залишалася живою, необхідно помістити його в ємність з водою, зручним для таких цілей буде відро;
  • щоб живець надійно тримався на гачку, слід на нього, на гачок, протягувати рибу під плавець, розташований над спиною, або через дві губи.

    Живець на щуку
    Живець на щуку

Якщо ж ви зібралися ловити влітку щуку, тоді вам будуть корисні наступні поради бувалих рибалок:

  • щуку слід влітку ловити з восьми чи дев’яти годин ранку, не пізніше;
  • якщо ви зібралися на риболовлю, а за вікном похмуро і накрапає ​​дощик – вам неймовірно пощастило – це найкраща погода для того, щоб спіймати велику щуку;
  • також буде актуальним похід на водойму перед грозою, саме в цей час риба активізується на клювання.

Ви вирішили спробувати ловити щуку на живця – відмінна ідея, не забудьте про те, що зазвичай великі особини щуки харчуються на виходах з ям, в яких знаходяться, а значить, вам необхідно кинути якір за десяток метрів від такої ями, це дозволить живцеві триматися природно. Слід, також вибрати легку огрузку при закидані живця, щоб не травмувати його. До речі, якщо у вас є човен – то почитайте про ловлю щуки на тролінг.

Для того, щоб живець витримував не менше трьох погружень слід надягати його на гачок за ніздрю або губу.

Який живець краще для щуки?

Щука на живця Фото 2
Щука на живця Фото 2

Самою кращою живою приманкою для щуки є карась або піскар, однак, озерні щуки можуть бути вибагливими до даних живців. Проте, найпоширенішим залишається карась, також для живця на щуку використовується плотва, окунь, густера, уклейка, піскар, краснопірка. Ці риби водяться в багатьох річках і водоймах. Один з найпростіших способів упіймання живця є ловля на хліб, опаришів, тісто або дрібного хробака.

Як найкраще зберігати живця?

Що стосується зберігання цих рибок, так все досить просто: ви можете тримати в ємностях з водою в домашніх умовах, проте, в приміщенні повинні підтримувати певну температуру, тут кращим варіантом буде зберігання на балконі. Також існують спеціальні контейнери для зберігання живця, вони називаються кани, однак, щоб риба не перемерзала, якщо ви будете зберігати її в холодну пору року, то вам краще всього обшити кану теплоізоляційним матеріалом для підтримки температури.

Кан для живця
Кан для живця

Кани – ємності, спеціально призначені для транспортування і тривалого зберігання живої риби.

Для того щоб під час безпосередньо, самої риболовлі живець залишався живим і неушкодженим, вам слід зберігати його або їх у ємності з водою з водойми, зручним буде в даній ситуації просте відро.

Отже, якщо ви зібралися влітку на риболовлю, пам’ятайте, що слід даний захід планувати з заздалегідь. Не забувайте про вищевказаний перелік порад бувалих рибалок. Вдалої риболовлі!

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017