Ловля щуки осіню

Як і де ловити щуку восени

Кожен досвідчений рибалка знає, що в жовтні у щук починається жор, ловити її в цей час дуже легко, адже вона буквально кидається на будь-яку блискучу приманку. Але, на жаль, для рибалок, триває це явище не дуже довго, і на зміну жовтневого жору приходить затишшя. Щука ловиться все гірше і гірше, трофеїв, принесених додому, стає все менше, та й задоволення від риболовлі значно зменшується. Розкриємо вам декілька секретів, що дозволяють відмінно вудити щуку навіть пізньої осені, в той період, коли вона зазвичай ловиться дуже погано.

Щука пізньою осінню
Щука пізньою осінню

Де знайти щуку восени?

Перш за все, потрібно звернути увагу на місця, де щука буде добре клювати. Влітку і вже тим більше в жовтні це не має особливого значення, адже тоді щука водиться практично на всій території водойми, але пізньої осені рибалка змінюються. Щука – риба хижа, і вона живе там, де є достатня кількість корму – дрібних рибок. А дрібні рибки з настанням холодів намагаються жити там, де є хоча б убога рослинність. Вишукуйте подібні рослинні острівці – і ви не помилитеся. А якщо будете сидіти на звичному місці на березі, ефекту не буде ніякого. Ще одна деталь – в невеликих озерах восени зловити щуку простіше, ніж у великих. Також шанс спіймати велику щуку збільшується, якщо закидати приманку неподалік від великих корчів або заростей очерету.

Ідеальне місце для ловлі щуки
Ідеальне місце для ловлі щуки

Приманки для щуки

Велике значення для лову щуки восени має і приманка. Щука буде добре реагувати на великі, блискучі приманки, досить важкі, які при вході у воду видають характерний плескіт. Однак для того, щоб отримати бажаний ефект і змусити рибу зреагувати на приманку, доведеться неабияк потрудитися. Активно рухайте приманкою, то швидше, то повільніше, іноді дозвольте приманки перебувати в спокої і просто рухатися за рахунок течії. Це посприяє заохоченню риби більше, ніж, якщо ви просто будете пасивно тримати приманку на одному місці.

Осінні приманки на щуку
Осінні приманки на щуку

Це тільки лише основні моменти, дотримання яких дозволить вам отримувати високий улов навіть глибокої осені, але є речі, які кожен рибалка визначає сам для себе. Деякі знають місця, де щука добре ловиться в будь-який час року, деякі завзято використовують тільки один вид приманок і досягають хороших результатів, тут не можна точно нічого вгадати. Пробуйте, експериментуйте з приманками, місцями лову риби і, може бути, коли-небудь ви розробите свою власну методику лову щуки в кінці осені.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017