Одяг та взуття для весняної рибалки

Вибираємо одяг та взуття для весняної рибалки

Добрий день, дорогі рибалки! Сьогодні ми поговоримо про одну з важливих складових при риболовлі. Мова йтиме про вибір одягу.

Одяг для весняної рибалки

Звичайно, досить часто доводиться зустрічати рибалок в старій поношеній куртці, заштопаних штанах. І це далеко не означає, що вони не мають грошей на належну екіпіровку, більшість з них досить заможні люди, просто їм не хочеться витрачати свої кревні на, на їхню думку, непотрібні аксесуари.

Однак, варто тільки спробувати одягнути спеціальний костюм, і кожен з них, відчувши різницю, заговорить про зворотне. Це зрозуміло, адже одяг для рибного лову спеціально розрахований на те, щоб рибалка почувався в ньому комфортно, щоб взимку йому не було холодно, а влітку не було жарко. І так сьогодні ми зупинимося на одязі для рибного лову навесні.

Навесні, коли ще сонце не таке активне, як влітку, але вже немає таких морозів, як взимку, слід сконцентруватися на водовідштовхувальних властивостях одягу, також він повиннен зберігати тепло і добре протистояти вітру. Взагалі ці якості притаманні майже всьому спеціалізованому одязі для рибного лову, що не можна сказати про звичайний одяг.

Головним чином при виборі одягу для рибного лову навесні зверніть увагу на його зручності, тобто вас повинно все в ньому влаштовувати, не слід вважати, що ви якось усмиріть з «незвичним» розташуванням кишень і т.п. В першу чергу, ви не повинні відчувати дискомфорту, все повинно бути на місці.

Наступним пунктом, який ви повинні врахувати, це те, як одяг зберігає тепло. Знайте: чим більше шарів має одяг, тим більше тепла він збереже. Оскільки мова йде про весняну риболовлю, то слід пам’ятати і про те, що вам не повинно бути жарко в цьому комбінезоні, плащі, куртці. Шкіра повинна дихати.

Рекомендую, звернути увагу на одяг з флісової тканини. «Дихаюча» куртка з флісової тканини не пропускає вітер і прекрасно захищає від холоду її власника. Також серед рибалок велику популярність заслужили костюми з поліестеру, завдяки водонепроникній функції і відмінній «дихаючій» здатності цього матеріалу.

Одяг для весняної рибалки має буте зручним
Одяг для весняної рибалки має буте зручним

Найчастіше виробники комбінують різні матеріали для досягнення найкращих характеристик одягу. Далі слід звернути на колір костюма, багато хто запитає, навіщо. Тому що навіть найдорожча річ після декількох прань втратить свої якості, буде промокати, слабкіше захищати від вітру.

З огляду на це, я б порадив вам вибирати одяг не яскравих кольорів. Також важливим пунктом є і те, як ви збираєтеся придбати необхідний одяг. Найкращим варіантом було б піти в магазин, приміряти вподобаний вам одяг і купити.

Однак в магазинах, як правило, ціна завищена, та й не у всіх є поблизу такий магазин. Якщо ви вирішили замовляти одяг в Інтернеті, то не зайвим буде уточнити розміри за сантиметровою шкалою. І зіставити з вашими, вимірюваними за допомогою швейного метра.

Взуття для весняної риболовлі

Наступним важливим вибором є взуття. Взуття має не пропускати вологу, бути зручним. При рибной ловлі навесні необхідно, щоб ноги у взутті не мерзли, але і не потіли. Також вибір взуття часто залежить і від місця, де ви збираєтеся ловити рибу.

Тому що, якщо ви будете перебувати на твердому ґрунті, то вам підійдуть черевики, які повинні бути легкими, водостійкими, на випадок якщо ви випадково наступите в воду, у них повинна бути міцна і рельєфна підошва. Якщо ж ви плануєте займатися риболовлею в заболоченій місцевості або ж і зовсім забратися в воду, то, однозначно, потрібно взяти чоботи, які не пропускають вологу.

Взуття для весняної рибалки
Взуття для весняної рибалки

Для кожної пари взуття існує своя мінімальна і максимальна температура, на це теж потрібно звернути увагу. Також раджу при виборі взуття взяти його на розмір більше, так як часто, навіть навесні, необхідно надіти теплі шкарпетки.

Підводячи підсумок, хочу зауважити, що висока ціна не завжди говорить про належну якість. Тому при виборі одягу для рибного лову навесні довіряйте тільки перевіреним виробникам, і тоді куплена вами річ прослужить вам довго.

Дякуємо за увагу.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017