Особливості окуневої рибалки на віброхвіст

Особливості окуневої рибалки на віброхвіст

Віброхвіст – ще один вид приманки, представлений на фото, який активно використовується рибаками, для полювання на окуння. Коли відбувається ловля окуня? Якщо це літо, то вибирайте віброхвіст довжиною 4-6 сантиметрів. А взимку цей хижак воліє полювати тільки на крупну здобич: від 9 до 11 сантиметрів. Взимку риба не помічає маленьких приманок.

 

Віброхвости на окуння
Віброхвости на окуння

Велику роль відіграє те, в який колір забарвлений віброхвіст. Якщо клює окунь на спінінг на глибині до 2-3 метрів, то підійде сріблясте або червоне забарвлення. Але на великій глибині сріблястий колір не видний зовсім, а червоний стає коричневим, ледве помітним. Тому віброхвіст для риболовлі на глибині близько 5 метрів повинен бути пофарбований у зелений колір.

Якщо віброхвіст жовтий, то сміливо беріть його, якщо ловля окуня буде проводитися в каламутній воді. Для глибинної риболовлі такий віброхвіст теж підійде. Добре видно віброхвіст блакитного кольору на глибинах до 15 метрів. Якщо ви хочете знайти щось універсальне, то зверніть увагу на флюоресцируючий віброхвіст, який видно хижакові на будь-якій глибині.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017