Особливості вибору мормишок для рибалки на окуня

Особливості вибору мормишок для рибалки на окуня

Ловля окуня часто здійснюється на мормишки, фото яких ви можете побачити нижче. Вони також ефективні, як і мушки для окуня. Найкраща мормишка – це приманка типу «чортик» з одним або декількома гачками, прикрашеними кольоровим бісером. Непогано справляються зі своїм завданням мормишки у вигляді бочки з кольоровими намистинами, а також з кембриком. Дуже добре, якщо бочонок приплюснутий з двох сторін.

Окунь на мормишку зимою
Окунь на мормишку зимою

Форма мормишки вибирається, виходячи з того, за яких умов здійснюється ловля. Враховувати потрібно час риболовлі, швидкість течії річки, глибину водойми. Але ловля все одно завжди починається з вибору уловистої мормишки дослідним шляхом. Тому в арсеналі рибалки повинні бути мормишка крапелька, мормишка мураха та інші форми.

Вибір кольору момишки залежить від глибини, на якій здійснюється ловля, і прозорість води, а також погода. У гарну погоду можна використовувати мормишки, пофарбовані в сірий, чорний, зелений кольори. Сріблясті підійдуть для лову в яскраві сонячні дні. Самими уловистими мормишками вважаються приманки з хорошою грою і вагою в діапазоні 2-4 грами.

Різновиди мормишок
Різновиди мормишок

Вибирайте якісну оснастку, вдалий час для риболовлі, експериментуйте з приманками, і ловля смугастого хижака стане для вас не тільки розвагою, а справжнім полюванням! І це полювання буде приносити вам не тільки дрібних рибок, а й великих екземплярів вагою від двох кілограм, які будуть поповнювати колекцію ваших трофеїв серед смугастих хижаків.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017