Поради новачкам для успішної рибалки

Збираючись на рибалку дотримуйтесь наступних порад

Тисячі людей щодня відправляються на риболовлю! Як вмілі рибалки збільшують улов до небувалих результатів? Яких правил Вам потрібно дотримуватись, щоб дивувати інших рибалок своїм уловом цілий рік!

Досвідчений рибалка, готуючись до риболовлі, неодмінно врахує умови сталої погоди, допитливо підійде до підбору снастей і насадок і обов’язково врахує пристрасті в смаку мешканців водойми.

Правила успішної риболовлі свідчать: важливі не тільки знання і досвід, а й ряд хитрощів, які не в останню чергу грають свою роль у вдалій риболовлі.

Клювання краще, коли температура води коливається від 12-ти до 20-ти градусів тепла, і зовсім перестає клювати, коли температура різко змінюється. Ось чому клювання може змінюватися навіть протягом доби.

У літню спеку клювання днем гірше, а вранці і ввечері вода більш прохолодна, і риба клює краще. Тому восени і навесні можна відправитися на рибалку і в середині дня.

У літню спеку клювання днем гірше
У літню спеку клювання днем гірше

Величезне значення має і те, в якому напрямку дме вітер, коли з півночі, риба не клює. Але два види риб – окунь і щука – на блешню при такому вітрі ловляться добре. Холоднолюбиві риби при південному вітрі клюють гірше, а клювання у теплолюбних, навпаки, поліпшується. Коли вітер змінних напрямків, він перемішує водні шари, і кількість кисню в його товщі збільшується, тому найкращий клювання влітку при вітрі, який дме з будь-якого боку.

При літній тихій і безвітряній погоді без хмар риба не бажає потрапляти на гачок, це її час відпочинку. А якщо на небі хмари і температура не мінлива, то тоді хороше клювання вам забезпечене, але коли хмари опускаються низько, температура також падає, гарного кльову не чекайте.

Багато рибалок помітили, що карась охоче заковтує наживку після низки літніх дощів. Після рясних, щедрих дощів рівень води в річці підвищений, тоді риба піднімається вгору за течією, щоб знайти їжу в затоплених місцях, починає жадібно клювати, але це клювання нетривале. З падінням рівня води клювання теж падає. При каламутній воді клювання гірше, коли вода світлішає, воно поліпшується.

В грозові дощові дні відмінно клює щука
В грозові дощові дні відмінно клює щука

Своїм місцем для риболовлі вибирайте зарослі водойми, риба любить збиратися навколо рослинності. Ще хороший спосіб: поспостерігати за гладдю водойми і поведінкою чайок. Риба піднімається до поверхні води, щоб з’їсти плаваючих там комах, при цьому по воді йдуть круги, сплески від помаху хвостом. Чайки кружляють там, де багато мальків, а значить, там водяться екземпляри і побільше.

Якщо річка широка, вибирайте місце її звуження, на вузькій річці клювання краще біля вирів і плес.

На озері добре було б знайти глибоку яму, зазвичай їх можна знайти за піщаною або кам’янистою косою. Хороше клювання в місцях, де рясно поросла осока або чагарник.

Якщо зможете десь знайти затонуле судно або зруйнований міст, не сумнівайтеся, клювання тут буде відмінне. При прозорій воді з чистим дном шукайте трав’янисті ділянки, а при рясних заростях – так звані, «вікна».

Тепер, дізнавшись багато нового про особливості риболовлі, початківець рибалка легко визначиться з місцем і часом, коли рибалка закінчиться відмінним уловом!

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017