Прогноз кльову на завтра

Як взнати чи буде кльов завтра

Перед риболовлею, багато рибалок задаються думкою – а чи добре буде завтра клювати? А інші, можуть запросто передбачити ймовірність завтрашнього улову. Причому отримати таке вміння “передбачати”, можна лише виходячи з великої кількості досвіду, а також ретельно приготувавшись до завтрашньої ловлі. Так як успіх в лові, досягається лише в тому випадку, якщо снасті для риболовлі підібрані правильно, вибрано відмінне місце лову, а також підібрані правильні насадки, так, і не забувайте про підгодовування.

Тиха річка
Тиха річка

Фактори що впливають на клювання риби

На активність пошуку їжі, а також поведінка самої риби впливає декілька факторів:

  • зміна рівня води;
  • зміни погодних умов, які в себе включають: зміни атмосферного тиску, швидкість і напрям вітру, температура повітря та інші.

Вплив погоди на клювання риби

Сукупність усіх цих факторів активно впливають на клювання, навіть при лові нахлистом. Тому існує закономірний зв’язок між змінами цих факторів і самим клюванням, але найчастіше ця закономірність зводиться більше до рибальських прикмет, ніж до наукових фактів. Тому при складанні прогнозу клювання риби на завтра, необхідно враховувати велику кількість факторів. Наприклад, часто при зміні вітру на північний, багато рибалок стверджують, що клювання риби йде на спад, проте у разі липневої спеки, при такій зміні вітру, клювання може покращитися.

Вплив атмосферного тиску на рибу

Що стосується атмосферного тиску, то при його падінні, кажуть, що риба перестає взагалі клювати, але знову ж, є тут і свої суперечності, наприклад, активність на пошуки корму, знижується більше у мирних риб, а хижаки, не упускаючи таку можливість, навпаки посилено починають годуватися.

Побутує також така думка, що краще клює риба, лише в погоду яка встоялася, причому найчастіше таку погоду можна застати влітку. Однак і тут є свої секрети. Так як, з одного боку, тепла вода для риби це добре, тому що вона містить достатню кількість кормів у вигляді дрібних рослин-водоростей, личинок комах, але, а з іншого боку, з підвищенням температури навколишнього повітря, у воді знижується рівень кисню, а через це, риба стає млявою і знижує свою активність.

Ведмеді Аляски точно знають коли буде кльов
Ведмеді Аляски точно знають коли буде кльов

Якщо брати в рахунок і глобальні чинники, то звичайно ж, не можна не згадати про геомагнітну обстановку Землі, пов’язану з впливом сонячної енергії. Саме зміна геомагнітної обстановки впливає на наше самопочуття, а риби і зовсім відчувають все це ще за пару днів. Отже, вплив місяця на кльов риби має також важливе значення. Тому точно вгадати чи буде клювати риба завтра чи не буде – практично неможливо. Виходячи з цього, вам необхідно ретельно готуватися до кожної риболовлі, вгадати чи буде кльов завтра, ви можете, ґрунтуючись лише на своєму досвіді.

Хоча деякі рибалки придумують свої “барометри” клювання, які являють собою звичайний домашній акваріум. І перед тим як відправиться на риболовлю – рибалки закидають щіпку корму і дивляться на реакцію риб, якщо вони жадібно на нього накидаються – то вам неодмінно треба бігти на риболовлю, якщо ж поїдають корм мляво – краще залишайтеся вдома.

Також ви можете дізнатися чи буде хороший кльов завтра, за допомогою спеціального рибальського календаря. Подивитися і скачати його можна тут.


Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017