Рибалка на головня зі спінінгом

Рибалка на головня зі спінінгом

Ловля головня на спінінг проводиться з моменту, як зійде лід, до самого льодоставу. Спінінг повинен бути легким: виберіть поводок зі сталевого дроту товщиною в 0,16 міліметрів, можна використовувати повідець з волосіні товщиною від 0,25 до 0,3 міліметрів. До блешні його потрібно кріпити непомітною петлею.

Головень впійманий на спінінг
Головень впійманий на спінінг

В якості приманки під час риболовлі на спінінг використовують вертушки – обертові блешні. Навесні використовуйте вертушки, пофарбовані під хруща, який в цей період є улюбленою здобиччю: бажано, щоб трійники мали руде оперення. Головень на спінінг ловиться і на блешні, що коливаються, але набагато рідше, так як риба нечасто поїдає риб, яких імітує коливалка. При лові на спінінг не найкращою приманкою вважаються твістери, так як головень любить рівномірну проводку, а не ступінчасту: на улов з твістером можна розраховувати в кінці весни і на початку літа. Все-таки вертушки вважаються кращими приманками для головня на спінінг.

Ловля головня на спінінг проводиться біля кам’янистих перекатів, де має місце сильна або середня течія. Риба в таких місцях воліє триматися біля самої поверхні, коли комахи падають у воду. Але, як тільки літання комах припиняється, риби опускаються на глибину, де починають полювати на дрібну рибу типу пічкура або уклейки. Після того, коли попався один головень на спінінг, необхідно відшукати нову точку лову на відстані 200-300 метрів від першої.

Риба дуже добре відчуває погоду, тому при постійному вітрі ловля буде неефективною. Ловити її краще всього в тихі вечори, коли сонце вже близько підходить до горизонту. В якості приманки на головня в цей час краще використовувати жуків, інших комах, яких вдало імітує гра вертушок. При лові на спінінг з глибини, клювання будуть малопомітними та обережними, тому підсікати потрібно при першому поштовху, незважаючи на те, що в інших випадках швидке підсікання недоречне. У місцях зі швидкою течією риба охочіше клює і заковтує приманки: але великі екземпляри, відчувши вістря гачка, починають захищатися, виконуючи різкі кидки.

Риба, спіймана на спінінг, чинить сильний опір, кидаючись за течією, використовуючи весь запас сил. Але якщо котушка поставлена на гальмо, то скоро відбувається підсікання. За рахунок того, що у головня дуже товсті губи, гачок сідає дуже глибоко. Тому при лові на спінінг сходи дуже рідкісні. Щоб послабити опір здобичі, підніміть голову рибини так, щоб вона ковтнула повітря.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017