Рибалка нахлистом на головня

Рибалка нахлистом на головня

Ловля головня нахлистом здійснюється з використанням конічної волосіні або волосіні з щепленнями, але і підійде звичайна монофільна волосінь з товщиною від 0,5 до 0,6 міліметрів. В якості повідків використовують жилку з діаметром від 0,25 до 0,30 міліметрів. Гачки вибирайте одинарні: № 9 або № 10. Ця снасть не потребує поплавка. Щоб ловити рибу було зручніше, точніше – робити більш точні кидки, вище гачка приблизно на 15 сантиметрів потрібно прикріпити грузило у формі дробу.

Головень впійманий нахлистом
Головень впійманий нахлистом

У травні в якості приманки використовують хрущів. Насаджувати їх слід по двоє так, щоб жало у гачка було випущено назовні. Ловити можна і гусениці, кращою з яких є личинка нічного метелика: мешкає вона на тополиних стовбурах. Ловля може бути досить ефективною при насадженні личинок поденки і бабок. У червні риба стає вибагливішою: в цей час її потрібно ловити на певну приманку, яка обирається експериментальним шляхом, можна застосовувати спеціальні мушки на головня.

Мушки на головня
Мушки на головня

Отже, як ловити головня на нахлистову снасть? Спочатку потрібно вибрати перспективну точку для рибалки. Такою буде бистрина, струмінь або перекат. Мушку потрібно пустити у «вільне плавання» прямо за течією, але іноді ловля здійснюється з дна. Клювання риби слабшає в спеку, в яку риба воліє триматися в зграях на поверхні води в місці, де кущі повисли над річкою.

Не потрібно негайно підсікати здобич, так як при слабкій підсічці приманка просто висмикується з риб’ячої глотки. Тому з виведенням риби поспішати не слід. Щоб вона не зійшла, потрібно скористатися підсаком, але можна і взяти її руками за зябра.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017