Секрети рибалки на карася

Деякі секрети рибалки на карася

Риболовля – це саме те, що завжди залишиться актуальним і ніколи не змінить свої стереотипи. Дуже приємно, коли розвиваються технології, світ не стоїть на місці, але рибалка завжди залишається такою, як і була.

Крупний карась
Крупний карась

Де шукати карася?

Адже завжди є якісь секрети лову карася чи іншої риби. Що ж можна сказати про цю умиротворену рибу? Вона є однією з найактуальніших риб і всі знають про її існування. Перша головна хитрість при ловлі карася – це дізнатися місце її проживання. Але не варто думати, що це дуже складно. Адже карась – риба любляча болотисті зарості, місця повні корчів, так що шукати її потрібно саме там. Багато не думайте, будьте простіше, адже це риба і вона передбачувана, особливо в негоду, або в жару. Так як ловля карася влітку, особливо днем ​​- не принесе вам ніяких результатів.

На що ловити карася?

Кожен з нас, хто ловив цю рибу, помічав такі моменти, що ніби і насадки для лову карася в порядку, і наживки різні перепробували, а він не клює і все, а інші рибалки тягають одну рибину, за іншою. А все тому, що карась дуже сприйнятливий до запахів. Звичайно, не варто вмочати наживку в гас, або одеколон, тут необхідні спеціальні ароматичні добавки, які продаються в будь-якому рибальському магазині.

Якщо в магазині, нічого схожого не виявилося, не турбуйтеся, все це ви можете зробити своїми руками: соняшникове, гарбузове насіння, а також насіння пшениці, вівса, кукурудзи можете перетерти в блендері, або м’ясорубці, а потім скріпити цю всю суміш соняшниковою олією. Це потрібно, щоб заманити рибу до себе і надалі легко і швидко зловити. Хоча для деяких далеко неважливо як швидко зловити ту чи іншу рибу, так як для багатьох є насолодою сидіти в очікуванні і після тривалих зусиль отримати свій довгоочікуваний трофей. Так що якщо говорити про риболовлю, то слово-швидкість стає актуальним. А ось для деяких є головним в риболовлі саме кількість спійманої риби. Так що для кожного своє, і кожен знаходить в цьому щось інше.

Дуже зручно, що карася можна ловити на найрізноманітніші насадки, так що з цього приводу не доведеться хвилюватися і ламати собі голову, можна просто взяти черв’яка або опариш і без проблем, карась хоч раз, та й клюне. Тут головне витримка, як і взагалі в риболовлі.

Прикорм для карася
Прикорм для карася

Де краще ловити?

Улюблене місце будь-якого карася – це місце біля очерету. Адже так ви зробите йому шлях набагато менше і зловити рибу буде просто, адже простору залишиться не так і багато. Головне знайти це місце і тоді, залишається справа за малим. Звертайте також свою увагу на спливаючі бульбашки повітря. Ці бульбашки можуть означати одне – карась шукає корм в мулі, саме час йому підкинути в те місце свою наживку. Місце знайти не так то й складно, потрібно досить бути трохи кмітливим і все. Врахуйте це, і у вас все вийде, і карась буде ваш.

Загалом, зловити карася досить просто, головне знати деякі нюанси і тоді, у вас все вийде. Рибалку потрібно любити, а інакше не має ніякого сенсу взагалі рибалити. До речі, якщо наловите багато таких рибок, то можете прочитати про те, як засушити карася. Так що їздіть на рибалку тільки з любов’ю і тоді, риба сама до вас буде плисти. Головне пам’ятати про це.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017