Що потрібно взяти з собою на риболовлю. Поради новачку

Вибір рибальського спорядження для новачків

Новачкам на рибалці доводиться досить нелегко, але якщо поруч знаходиться бувалий рибалка, то він завжди прийде на допомогу. Але не завжди така людина знаходиться поруч, а тому деякі премудрості потрібно буде освоювати самостійно.

Риболовля, як усім відомо, починається ще вдома, зі зборів. Насамперед необхідно визначитися, що повинно бути в рюкзаку рибалки і як він взагалі повинен виглядати.

Відразу хочеться попередити початківців, що багато речей брати з собою не варто. Рюкзак повинен важити кілограм п’ятнадцять, ну або максимум двадцять, але не більше. Якщо відчуваєте, що взяли з собою занадто багато і ледь в змозі підняти всі ваші рибальські приналежності, то тоді потрібно перебрати речі і подивитися, від чого без докорів сумління можна відмовитися.

Але тут важливий такий момент, що такий ліміт поширюється на тих, хто їде на риболовлю своїм ходом. Якщо ж ви з другом або компанією зібралися на цей захоплюючий захід на автомобілі, то тоді обмежувати себе не слід.

І якщо раптом якоїсь снасті у вас немає, то сміливо можете вирушати в рибальський магазин, не боячись, що чергова вудка перевантажить ваш багаж. Там ви завжди зможете знайти те, чого вам бракує для проведення повноцінної риболовлі.

Перше правило рибалки говорить, що ніколи не потрібно брати з собою дорогі речі. Скажімо, дорогий мобільний телефон або брендові годинники краще буде залишити вдома. Такі предмети в процесі риболовлі можуть загубитися, так що потім цей похід ви будете згадувати з великим смутком. Вам воно треба? Саме так.

Подбайте про те, щоб в рюкзаку у вас були теплі речі і не промокаюча куртка. Навіть якщо ви їдете рибалити в сонячний день, то врахуйте, що погода завжди може зіпсуватися або різко піти дощ. До таких змін ви повинні бути підготовленими.

Рибальське спорядження
Рибальське спорядження

Також зайвим на риболовлі не буде зручне рибальське крісло. Навряд чи ви зможете вистояти всю риболовну сесію. А сидіти на сирій землі шкідливо для здоров’я.

Не забувайте про такі речі як: відро для замісу прикорми, садок чи кукан для зберігання впійманого улову, підставки для вудочок чи спінінгів, підсак, сонце захисні окуляри, запасні снасті (гачки, волосіні, грузила…).

Ну і, звичайно, не забудьте про провіант і воду. Навряд чи ви будете їсти на рибалці свіжу, тільки що спійману, рибу, а питну воду не завжди вдається знайти на риболовлі.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017