Соми мутанти, що проживають біля Чорнобильської АЕС

Соми мутанти, що проживають біля Чорнобильської АЕС

Після аварії в Чорнобилі зі зрозумілих причин припинилася риболовля в місцевих водоймах. Але люди, які залишилися жити в зоні відчуження, нерідко користуються всіма ресурсами, подарованими природою, незважаючи на високу радіацію. І місцеві жителі стверджують, що з’явилися справжні соми мутанти біля Чорнобильської АЕС.

Гігантські соми в Чорнобилі
Гігантські соми в Чорнобилі

Гігантські соми

Після катастрофи у водоймах Чорнобиля часто зустрічаються соми мутанти. У мережу викладені відео, які доводять той факт, що в басейні охолоджувача атомної електростанції плавають соми значних розмірів – з людину і більше. Надбання Чорнобиля – двометровий сом, якого назвали Борькою. Ця риба була ручною: присутність людей її зовсім не лякало, як і інших особин. Але доля сома склалася вельми сумно: хтось із людей заради забави виловив рибину і залишив її помирати на землі під мостом.

Вчені біологи вважають, що соми мутанти біля Чорнобильської АЕС будуть продовжувати рости. Темпи зростання рибин будуть збільшеними завдяки новому харчуванню у вигляді птахів і представників ссавців. Чи може сом проковтнути живу людину – невідомо. Але коли риба значно перевищить свої звичні розміри, цілком можливо, що вона живу людини теж буде розглядати в якості ласої здобичі.

 

Сом під водою
Сом під водою

Розповіді людей про гігантських риб

Звичайно, відео про те, яка риба водиться в Чорнобилі, приводить людей в шок. Але люди, які особисто стикалися з подібними гігантами поза зоною відчуження, вважають, що радіація тут ні при чому. Справа в тому, що і в інших річках соми досягають рекордних розмірів, хоча радіація там в нормі. А одна з глядачок відео заявила, що в дитинстві на її очах гігантський сом проковтнув її собаку, коли та пливла за човном. Це ще раз говорить про те, що не потрібно боятися сомів в Чорнобилі, потрібно побоюватися лише великих особин, які мешкають всюди.

Гігантські соми водяться скрізь
Гігантські соми водяться скрізь

Легко пояснити, чому в Чорнобилі соми стали гігантами, і вони зовсім не бояться людини. Вживати в їжу рибу з річки Прип’ять не можна, так як в її м’ясі стільки радіоактивних нуклідів, що з’їсти його рівносильне смерті. Виловом риби тут не займаються вже десятки років, тому іхтіофауна тут бурхливо розвивається. За ці роки хижа риба могла набрати величезну масу, а в міру збільшення розміру тіла сомам потрібно і більш поживна їжа – замість риб їжею служать птахи та ссавці. Людини мутанти не бояться, бо вони не знають, що вона для них небезпечна.

Ви самі можете подивитися відео про дивну поведінку риби, яку не лякає присутність людини, і зробити свої висновки. У всякому разі, щодо гігантських розмірів цих риб завжди буде витати дві думки. Одна половина людства буде стверджувати, що в усьому винна аварія, інші будуть пояснювати цей факт природними причинами.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Соми мутанти, що проживають біля Чорнобильської АЕС: 1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017