Способи рибалки на чехоня

Способи рибалки на чехоня

Чехоня є прекрасним об’єктом любительського рибальства. Ловля чехоні проводиться на поплавкову снасть, на спінінг і на інші снасті. Найчастіше, чехоня попадається на снасть в той момент, коли її рибалка зовсім не чекає і ловить іншу рибу. За словами рибалок, таке трапляється постійно, коли мета рибалки – ловити жереха, використовувалася відповідна снасть і приманка, а виловлюють чехоня.

Чехоня впіймана на мушку
Чехоня впіймана на мушку

Поплавкова снасть досвідченими рибалками модернізується: вони рекомендують відмовитися від поплавка і спробувати використовувати бомбарду. Ловити на таку снасть, як бомбарду – так само, як на поплавок, однак, якщо лов здійснюється на бомбарду, то з’являється можливість краще відчувати клювання по ударам і здійснювати більш дальній кидок. Ловити чехоня на бомбарду буде можливо в тому випадку, якщо використовувати особливу техніку. При лові на бомбарду головне робити неквапливу підмотку снасті, а після її закінчення моментально закидати її в воду.

Бомбарда на чехоня
Бомбарда на чехоня

Взимку ловити чехоня дещо складніше, ніж в літній період. Ловля чехоні в зимовий період ускладнюється тим, що в цей час року риба осідає в глибокі ями, проявляє слабку активність лише в теплі дні. У разі якщо взимку стоять люті морози, ловля чехоні не принесе жодних результатів, так як вона неактивна. Відповідно, щоб ловля принесла якісь результати, необхідно починати пошуки риби в районах кордону течій, які розташовані, як правило, на вигинах русла річки.

Ловити чехоня взимку краще всього на гірлянду, до якої прив’язується грузило необхідної маси. Вага грузила підбирається при лові на основі швидкості течії річки і глибини на місці, де буде здійснюватися ловля. В якості насадки для лову добре підходить опариш або червяк. Ловля принесе більше результатів, якщо на гачок підчепити не одного, а цілий пучок черв’яків.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017