Стратегія фідерної рибалки

Поради щодо фідерної риболовлі

У статті розповідається про послідовні дії риболова і стратегію, на фідерній риболовлі. Як вивчити рельєф дна, яка тактика підгодовування? Про це і не тільки можна дізнатися з даної статті.

Для успішної ловлі риби на фідер важливо не тільки правильно зібрати снасть, приготувати підгодовування і вибрати наживку. Велике значення в фідерній рибалці грає стратегія ловлі.

На не вивченій водоймі або річці багато часу досвідчені рибалки приділяють пошуку підходящої точки ловлі. Початківці «фідерісти» намагаються скоріше замішати підгодовування і нагодувати обрану на око ділянку водойми. А в результаті після риболовлі дістають порожній садок з води.

Вивчення рельєфу дна

Насамперед необхідно вивчити рельєф дна. Найпростішим і ефективним способом буде простукування дна подібно ступінчастій джиговій проводці.

Фідерний монтаж
Фідерний монтаж

Для цього на фідер монтується відповідний грузик замість годівниці і перевіряється рельєф річки або озера. Як тільки буде знайдена перспективна брівка, волосінь заводиться в кліпсу, а грузик змінюється на годівницю.

Щоб детально «пробити» всі особливості дна водойми, потрібно маркерне вудилище. Воно більш точно покаже всі нерівності підводного плато.

Ще краще можна вивчити дно річки або водосховища, плаваючи на човні з ехолотом. Так можна не лише знайти ями і бровки, а й побачити, чи є тут зграйна риба. Таке місце і буде найефективнішим для ловлі фідером.

Тактика підгодовування

Залучити рибу і утримати її на точці лову – завдання для фідерної прикормки. На відміну від поплавкової прикормки, фідерная суміш більш густа і в’язка, і вона повільніше вимивається з годівниці.

Фідерна годівниця з кормом
Фідерна годівниця з кормом

Регулювати швидкість вимивання підгодовування можна стисненням пальцями готової суміші в годівниці. Чим сильніше корм буде стиснутий, тим довше він буде розпадатися. Перевірити час спустошення годівниці необхідно біля берега на мілководді, при необхідності слід провести коригування суміші, а також потрібно визначитися з інтервалом перезакидів снасті.

Спочатку робиться частий закорм місця ловлі. Для цього краще використовувати велику годівницю. Після цього встановлюється звичайна модель, і далі ведеться догодовування вже в процесі рибалки.

При лові обережної і полохливої риби (лящ, короп, лин) після стартового підгодовування годівницю змінюють на грузило. Його падіння не насторожує рибу, і вона сміливіше бере наживку.

Часто на фідер вдається зловити дуже багато риби, яку неможливо з’їсти. Тому справжні рибалки більшу частину улову відпускають, попередньо зробивши фото- або відеозйомку, і залишають собі лише рибу для юшки або для частування рідних.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017