Техаська оснастка для ловлі хижака

Техаська оснастка

Коли мова йде про ловлю в сильно зарослих або закоряженних місцях, дуже сильно полегшити життя рибалці може техаська оснастка. Монтаж з використанням грузила в формі кулі і приманки на офсетному гачку, дозволяють з мінімальним ризиком обійти всі проблемні місця водойми.

Монтаж техаської оснастки

Оснащення представляє найпростіший монтаж з використанням гачка, бусинки і грузила. Вага грузила і розмір гачка, як і в класичному джизі підбирається від умов лову і використовуваної приманки.

Монтаж проводиться на основній волосіні або шнурі, вантаж-куля одягається гострим кінцем на шнур, потім намистинка і прив’язуємо гачок. Приманку на офсетник одягаємо, приховавши жало гачка.

Якщо ведеться спрямована ловля щуки або висока ймовірність її клювання, монтаж можна виконати на сталевому повідку, при цьому грузик повинен вільно ходити по повідцю.

Приманки можна використовувати ті ж що і в класичному оснащенні, різні черв’яки, твістери, ящірки, слаги.

Техаська оснастка для ловлі хижака
Техаська оснастка для ловлі хижака

Техніка ловлі техаським оснащенням

Основною перевагою оснастки є ловля в проблемних місцях водойми, зарості латаття, коряжники, кам’янисті ділянки дна. Обтічна форма оснащення дозволяє так само робити хороший закид і подачу приманки.

В якості проводки можна використовувати класичну джигову сходинку, три-чотири оберти котушкою і пауза до падіння вантажу на дно, ривкову проводку, з підривом приманки вудилищем вгору.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017