Вибираємо ящик для спінових приманок

Як вибрати ящик для спінінгових приманок

Здрастуйте шановні рибалки. У даній статті я розповім вам про такий вид рибальських снастей, як ящик в якому зберігаються спінінгові приманки.

Багато рибалок звикли зберігати спінінгові приманки в різних картонних коробках, які постійно рвуться, приманки в них постійно чіпляються гачками один за одного, сплутуються, знайти потрібну вам блешню іноді просто не надається можливим.

Для цих цілей і були створені спеціальні ящики. Про те, якими властивостями вони повинні володіти, я вам і розповім в цій статті. Як правило, ящик для спінінгових приманок виготовляється з пластика.

Даний матеріал є найоптимальнішим, так як він не схильний до гниття і дії різних погодних факторів, які могли б привести його в непридатність. Але в той же час, якщо ящик виготовлений з неякісного матеріалу, то він буде вельми непрактичним і недовговічним, і при ударі може зламатися.

Розмір ящиків для спінінгових приманок залежить від його призначення. Якщо ви маєте досить великий арсенал різних джиг приманок, воблерів, то вам знадобитися ящик значного розміру, щоб ви змогли вмістити в нього всі свої принади.

При виборі ящика для транспортування джиг приманок, зверніть увагу на міцність його рукоятки, так як іноді вага всіх принад становить кілька кілограм, і часто саме ручка для транспортування виявляється найслабшим місцем у всій цій конструкції. Також розмір ящика залежить від його призначення.

Якщо ящик купується з метою транспортування усього арсеналу принад і буде перевозитися в машині, а вже безпосередньо на самому місці лову ви будите вибирати відповідні приманки, то можна вибрати ящик для спінінгових приманок найбільшого розміру. Якщо ж ви плануєте постійно носити його з собою, тоді краще віддати перевагу більш компактним моделям.

Наступний критерій, за яким вибирається рибальський ящик – це принцип його відкриття і кількість відсіків для приманок в ньому. Найзручнішим є ліфтовий принцип відсіків.

Цей принцип заснований на зв’язку всіх відділень, і при відкритті верхнього відділу, відкриваються і всі інші, але дана конструкція дуже часто виходить з ладу, так як якщо зламається одна ланка, весь механізм стає повністю даремним і припиняє свою роботу.

Невеликий ящик для спінінгових приманок
Невеликий ящик для спінінгових приманок

Набагато практичніше і надійніші ящики, в яких кожен відділ ставиться один на одного вручну. Хоча це менш зручно, але зате термін служби такого ящика практично не обмежений. У найбільші коробки для спінінгових приманок може вміщуватися до 7-8 окремих секцій, які в свою чергу розділені перегородками на 20-40 відділів.

Таким чином, такий ящик може вмістити до 500 риболовецьких приманок, але це не зовсім зручно, так як постійно тягати його з собою на риболовлі не має сенсу. Також дуже важливо, щоб ящик для спінінгових приманок мав окремий верхній відсік з невеликими відділеннями і велику поздовжню поличку, в яку можна буде укладати довгі повідці для ловлі щуки.

А в більш дрібні відділення можна буде укласти чебурашки різних ваг, гачки, джиг головки і інші рибальські дрібниці. Безпосередньо самі відділення повинні мати різну довжину, щоб в них можна було без складнощів укласти приманки різного розміру.

Так, наприклад, силіконові приманки мають довжину від 3 до 15 сантиметрів, тому бажано, якщо відділення матимуть змінні перегородки, за допомогою яких можна буде регулювати їх довжину. Ще один важливий момент, на який необхідно звернути увагу при виборі ящика для спінінгових приманок – це якість засувок на ньому.

Ящик для спінінгових приманок з кріпленням на пояс
Ящик для спінінгових приманок з кріпленням на пояс

На особистому досвіді я переконався, що нехтувати такою дрібницею не слід, так як згодом ви дуже сильно пошкодуєте. Якось раз, по дорозі на рибалку, дорога була, м’яко кажучи, не дуже, наша машина стрибала по ямках, і, ящик перекинувся, про що я дізнався тільки після прибуття на місце лову.

Яке було моє здивування, коли я виявив пару сотень приманок, розкиданих по всьому багажнику, які я так ретельно розкладав напередодні по поличках. Нічого не поробиш, довелося витратити цілу годину на те, щоб їх зібрати. А вся справа в неякісних засувках, які самі по собі відкрилися на вибоїстій дорозі.

Після цього випадку я приділяю даному моменту особливу увагу, що і вам раджу робити. Таким чином, це все, що я вам хотів розповісти про вибір ящика для спінінгових приманок. Дякую за увагу.

Удачі вам у риболовлі !!!

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017