Відро для замісу прикормки

Вибираємо відро для замісу прикормки

Перефразовуючи класика: «Рибалка без прикормки, як армія без солдатів. Процес є, результату – немає ». Втім, підгодовування буває різним. У недалекі часи карася підгодовували хлібної кіркою, а ляща – пареною пшонкою або комбікормом.

Сьогодні рідкісний рибалка куховарить в дома. Всьому виною – час, якого катастрофічно не вистачає. Тому, сьогодні в арсеналі рибалки в основному покупні суміші. Однак навіть покупну прикормку потрібно правильно замішувати, щоб вона привертала увагу риби, а не відлякувала її.

А ось для цього в екіпіровку поважаючого себе рибалки необхідно включити:

  • Сито;
  • Інструмент для замісу;
  • Ємність для замісу.

На ємностях для замісу потрібно загострити увагу. На перший погляд, чи не все одно замішувати прикормочную суміш в пластмасовому відрі з-під фарби чи в оцинкованому? А може використовувати емальований таз?

Теоретично для замісу підгодовування можна використовувати все, навіть ємності з-під токсичного клею. Тільки за результат роботи такого «підгодовування» складно поручитися.

На риболовлі все має значення. Навіть розміри ємності для замісу. Часто доводиться ловити в таких умовах обмеженого простору, де навіть переступити рибалці буває складно. Об’ємні ємності для замісу можуть зайняти додаткові сантиметри вільного простору. Крім того, в деяких видах ємностях підгодовування швидше закисає. До чого зайвий привід для подразнень? Адже на риболовлю ми їдемо не за цим.

Всі спеціалізовані ємності, які можна використовувати в процесі прикормки, можна класифікувати таким чином:

  • Таз;
  • М’яке відро;
  • Жорстке відро;

Тази використовуються разом з мірними ємностями. Вони необхідні для того, щоб правильно розрахувати і підібрати дозування компонентів майбутньої прикормочної суміші. Такі ємності необхідні, хоча і займають досить багато місця.

Мякі відра для замісу прикормки
Мякі відра для замісу прикормки

М’яке відро для підгодовування – менш об’ємна, а тому більш зручна на рибалці ємність. Рибальська наука вважає, що м’яке відро для підгодовування використовують для початкового замісу прикормочної суміші, а так само для зберігання готової до вживання прикормочної суміші.

М’яке відро володіє однією корисною якістю – це складне відро для підгодовування, а тому зручно при перевезенні.

На рибалці його можна розкласти, привести в робочий стан. Зручні кріплення дозволять розмістити дане відро для підгодовування таким чином, щоб воно не заважало рибалці, але, в той же час, завжди було б під рукою.

Складні відра виготовляються з особливо міцних матеріалів, з підвищеною вологостійкістю. Такі відра можуть мати кришку. Основним параметром, на який звертають увагу рибалки – обсяг відра. Законодавці рибальської моди, англійці поширили серед виробників стандартні розміри таких відер, як 6,5 л, 9 л, 12,5 л. Маркування, що позначає висоту і діаметр таких відер найчастіше подвійне (в дюймах і сантиметрах)

Втім, можна зустріти в продажу м’які відра і інших розмірів. Останнім часом м’які відра можна купити наборами по три відра різних розмірів. Це дозволяє рибалці заощадити час на роздуми під час вибору необхідного відра.

Жорсткі відра для замісу прикормки
Жорсткі відра для замісу прикормки

Жорсткі відра використовуються для того, щоб остаточно замісити підгодовування, використовуючи міксер. Тому цей тип відра виготовляють з міцного і легкого пластика, здатного витримати вплив міксера. Розміри такого відра можуть бути від п’яти до двадцяти літрів.

Ємності для замісу прикормочної суміші продаються практично в будь-якому рибальському магазині. Втім, можна купити відро для підгодовування, не виходячи з дому. І потрібні для цього всього дві речі: час (для остаточного вибору) і гроші.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017