Виготовлення технопланктону своїми руками

Виготовлення технопланктону в домашніх умовах

Для деяких рибалка – це звичайне хобі, а от для деяких-це життя, але мета у кожного одна – зловити якомога більшу рибу. І для цього придумуються самі різні пристосування, які дозволять виловити великого трофея.

Іноді можна зустріти таку велику і цікаву рибу-товстолобик. Щоб зловити таку рибу, слід скористатися відмінним засобом, а саме технопланктон. Але як його робити і взагалі що це таке? До речі, про ловлю товстолобика на технопланктон можна прочитати – тут.

Технопланктон виготовлений в домашніх умовах
Технопланктон виготовлений в домашніх умовах

Технопланктон – це спресований порошок, який зроблений у вигляді бочок і чиммось нагадує фідерну годівницю.

Як зробити технопланктон?

Технопланктон своїми руками можна зробити в домашніх умовах і самими різними способами, вибирати тільки вам. Можна зробити з гречаного борошна або ж горохового. Простіше робити з горохового. Тут вам потрібні:

  • горохова і кукурудзяна мука;
  • насіння соняшнику;
  • сухе молоко і сухий кисіль;
  • а також сухарі.

Далі потрібна вже техніка. Розводимо сухий кисіль і готуємо його в мікрохвильовці. Потім, потрібно засипати сухі інгредієнти в кисіль. Потім просто перемішувати блендером.

Якщо ви вирішили зробити цей вид приманки з гречаного борошна. То технологія приготування майже та ж сама, нічого нового, але тут уже потрібно цукровий сироп, і потрібно враховувати те, що цей процес приготування забирає трохи менше часу. Так що якщо ви економите свій час, то краще скористатися саме цим способом, адже результат один і той же.

Приготування технопланктон в домашніх умовах

Для цього знадобиться два шприца на 20 мл, зубочистка і доступ до мікрохвильової печі.

Виготовлення технопланктону в домашніх умовах
Виготовлення технопланктону в домашніх умовах

Спочатку набиваєте шприц сумішшю (рецепт технопланктону вище), потім стискаєте, і трошки розтискати, кладете в мікрохвильовку і ставите на середній режим на секунд 20. Після цього дістати, дати трохи часу, щоб технопланктон остудилося, і відразу ж, виштовхнути, інакше суміш може застрягти в шприці. Але, вже після виготовлення кількох штук – рука у вас наб’ється.

Дуже цікаво, що коли ця приманка потрапляє у воду, то вона розсипається, і тим самим привертає рибу. Цей процес “розпаду” може допомогти вам зловити великий улов, але момент треба ловити швидко. Можна висловитися так, що виходить якась хмарка, яка просто жадібно приманює рибу. Приманка з часом поступово розвалюється і риба цього чекає, коли шматочок впаде до неї в пащу. А тут, вам вже треба загострити своє око і зловити потрібний момент.

Готова оснастка для ловлі на технопланктон
Готова оснастка для ловлі на технопланктон

Також, можна просто купити технопланктон і не мучитися з його приготуванням. Одним з кращих вважається угорський. Варто зауважити, що сам процес риболовлі на товстолобика є просто бездоганним. Якщо у вас вийде зіштовхнутися в боротьбі з рибою, то це ви вже точно не забудете. Так що вперед і знайте, що вас чекає велика пригода. Але щоб усе вдалося, потрібно чудова принада, а саме ці спресовані бочонки. Краще зробити самому, адже тоді ви будете знати, що і як зробити краще або ж виправити.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017