Як ловити головня на фідер

Як ловити головня на фідер

Головень є хижою рибою, яка пробуджується навесні і починає активно годуватися. Насправді ловля головня може проводитися за допомогою рослинних приманок: тополиного пуху, ягід черемхи або вишні. Ловити головня можна на спінінг, нахлистом, на бомбарду, на звичайну поплавкову снасть і навіть на фідер! Як спіймати головня, які снасті і приманки використовувати?

Ловля головня на фідер
Ловля головня на фідер

Фідер – це вельми уловиста снасть. Головень на фідер ловиться практично цілий рік, за винятком сильних морозів в зимовий час. Взимку ловити головня найкраще, починаючи з середини лютого. В цей час починаються тривалі відлиги, але риба ще недалеко йде від зимувальних ям: її можна відшукати в середніх горизонтах води. Вода в цей час має високий ступінь прозорості, тому не рекомендується підходити дуже близько до точки, де буде відбуватися ловля головня, так як він дуже полохливий.

Взимку не потрібно використовувати фідерну годівницю, буде достатньо спеціального грузила. Для цього буде потрібно протизакручувач і довгий повідець (до 35-40 сантиметрів). На що клює головень в зимовий час? На те ж, що і влітку: плавлений сирок, хліб і курячу печінку, яка є не тільки наживкою, а й підгодовуванням, так як кров, що сочиться з неї, привертає головня здалеку. Щоб печінка міцно сиділа на гачку, на його кінець потрібно одягнути маленький шматочок плавленого сиру.

Ловля головня на фідерну снасть проводиться так: рибалка розташовується від точки лову на відстані мінімум 10-15 метрів. Після закидання необхідно встановити вудилище якомога вище для того, щоб волосінь не торкалася води. Дізнатися, що головень клюнув, можна по сильному ривку: при цьому вершинки вудилища приймають форму дуги. Засікати потрібно головня не відразу, швидше за все, він сам зачепиться за гачок, залишиться лише витягнути рибину з води. Після піймання риби в одній точці лову, слід знайти інше перспективне місце, а краще – відразу декілька.

Починаючи з травня, лов проводиться біля перекатів в місцях, де течія не дуже швидка: це найперспективніші точки лову. Закиньте снасть до протилежного берега річки і встановіть вудилище на підставку, потім чекайте протягом 2 або 3 хвилин. Потім зробіть 1 оборот котушки, щоб перемістити грузило і наживку в інше місце, чекайте знову кілька хвилин. Приділіть велику увагу вазі грузила: воно не повинно зноситися течією. В якості наживки навесні і влітку можна використовувати дощового черв’яка й ті ж приманки, що і в зимовий період.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017