Як ловити ліня на фідер

Як ловити ліня на фідер

Фідер в порівнянні з поплавковою снастю дозволяє відносити з собою набагато більший улов. Як ловити ліня на фідерну снасть? Для цього буде потрібно вудилище з тестом кололо 40 грамів, так як ловля ліня на фідер свідомо буде здійснюватися в стоячому водоймищі або в затоці річки, де течія практично зводиться до нуля. Довжина вудилища повинна становити 2,7-3,3 метрів.

Улов ліня на фідер
Улов ліня на фідер

Для лову риби на фідер підійде без інерційна котушка 3000. На неї достатньо намотати 50-100 метрів волосіні товщиною, 25 … 0,28 міліметрів. В якості повідця візьміть волосінь товщиною 0,2 … 0,22 міліметра. Щоб лінь не втік в підводні зарості, фрикціон повинен бути затягнутим. Гачки вибираються з короткою або довгою цівкою: все залежить від того, що ви будете використовувати в якості приманки під час риболовлі на фідер.

Для приготування прикормки для лову на фідер необхідно використовувати три основних компоненти:

  • Мотиль;
  • Рубані черв’яки;
  • Парена крупа.

Влітку використовуйте якомога більше рослинних компонентів, щоб не перегодувати рибу. В якості насадки на гачок беріть з собою хліб, кукурудзу, мотиля або опариш. Закиньте кілька разів фідер в точку ловлю з наповненою годівницею без гачків. Потім чіпляйте гачок і чекайте покльовок.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017