Як ловити рибу на макарони?

Ловля риби на макарони

Рибальський промисел – одне з тих занять, яке потребує докладання не тільки фізичних зусиль, але і творчих здібностей. Особливо великого успіху тут досягають ті люди, які вміють мислити нестандартно, постійно пробуючи щось нове. Саме завдяки їм були розроблені снасті, приманки і прикормки, що дають найкращий результат.

Лящ на макарони
Лящ на макарони

Напевно, мало хто міг уявити собі, що привабити  рибу можна не тільки черв’яком, комахам, технопланктоном або дрібною рибкою, але і борошняними виробами, зокрема, макаронами.

Дивно, але ловля риби на макарони – дійсно ефективна.

Як ловити рибу на макарони?

Отже, для приготування даної приманки потрібно всього лише жменя звичайних макаронів і вода. Відварювати цей продукт харчування бажано на дуже повільному вогні але не до повної готовності, як всі звикли, а лише до того моменту, коли їх консистенція стане нагадувати гуму. Далі слід вимкнути плиту, акуратно злити «бульйон», використовуючи при цьому друшляк або дрібне ситечко, щоб частина підгодовування не втекла разом з водою. Якщо макарони занадто великі або довгі, їх рекомендується подрібнити, але не до стану каші, а до таких розмірів, щоб окремі шматочки було зручно насаджувати на гачок. Оптимальна довжина становить від 3 до 5 см, що залежить ще й від виду риби, яку передбачається відловлювати. При цьому бажано використовувати гачки з №4 по №7.

Макарони на гачку
Макарони на гачку

Треба зауважити, що особливо добре макарони підходять, якщо на риболовлі використовуються донні вудки.

Можна зробити процес підготовки ще більш простим, якщо відвідати відділ рибальських товарів, де у продажу є спеціальні вироби, в яких зроблено отвори для того, щоб їх зручніше було наживляти. Найчастіше зустрічаються фігурні макарони, вироблені у формі рибок, коліщаток або зірочок. Напевно, це зроблено не стільки для риби, скільки для рибалки, щоб надати процесу творчий відтінок. До речі сказати, найохочіше купуються саме два останні варіанти. Час їх готування не перевищує трьох хвилин, причому, зручніше їх готувати, розмістивши в кульочку з капронової тканини або звичайної марлі. Загальний час варіння не повинен перевищувати трьох хвилин. Потім алгоритм відомий: вилучити підгодовування з окропу, викласти з мішечка, рівномірно розподілити по паперу для того, щоб зайва вода випарувалася, а окремі макаронини не злипалися.

Макарони для рибалки
Макарони для рибалки

Вироби, виконані у вигляді коліщаток і зірок – універсальні, тобто, їх можна використовувати незалежно від того, який гачок буде застосовуватися для лову. Щоб у процесі наживка не зісковзнула, рекомендується закріплювати її зернятком геркулесової крупи.

Бувалі рибалки радять при ловлі риби на макарони, все ж використовувати форму у вигляді зірочок, так як її зручніше наживляти і риба охочіше бере таку приманку. А в самому кінці приготування приманки можна додавати різні ароматизатори в макарони, так наприклад, при лові на ляща вже в приготовані і в підсушені макарони додають, або: ванілін, часник, манку. А останню, рекомендують додавати до макаронів завжди, незалежно від того на кого ви йдете.

Риба, любить пробувати нові продукти, і з радістю клюне, на смачну наживку у вигляді макаронів, які ви з любов’ю для неї приготуєте. Улов чекає тільки найбільш творчих, працьовитих і посидючих з нас.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017