Як ловити жереха на спінінг

Як ловити жереха на спінінг

Риболовля на жереха дуже видовищна і цікава, її можна порівняти з полюванням на дичину. Ловля жереха на будь-яку снасть стовідсотково забезпечить вам приплив адреналіну. Кожен рибалка хоча б раз у житті має на власні очі побачити годування цієї чудесної риби, яке можна порівняти хіба що з киплячим котлом (фото нижче): хвіст сильного хижака, немов вибухи снарядів б’є по воді, приголомшуючи здобич.

Чайки над жереховим котлом
Чайки над жереховим котлом

Ловля жереха на спінінг дуже популярна, адже це найпопулярніша снасть, використовувана для вудіння хижої риби. Але на жереховій рибалці вам буде нічого робити, якщо підібрати неправильний спінінг. Вибір снасті на жереха почнемо з вибору вудилища спінінга. Напевно ловля жереха на спінінг стане для вас простим і комфортним процесом, якщо взяти спінінг довжиною від 270 до 360 метрів. Чим сильніше ви фізично, тим більшу довжину вудилища ви можете собі дозволити.

В основному приманки на жереха важать від 10 до 30 грамів, тому спінінг повинен мати тест від 0 до 40. Коли чіпляється жерех на спінінг, він починає рватися з боку в бік у спробах звільнитися. Тому не купуйте жорсткі вудилища: спінінг повинен мати м’який лад, щоб пом’якшувати ривки сильного супротивника. Це допоможе вам зберегти цілими не тільки приманку і волосінь, але й сам спінінг – його вудилище. Для далеких і надточних закидів вам знадобиться плетена, не надто товста волосінь, тому, щоб не зламалася снасть при риболовлі, кільця вудилища повинні бути дуже міцними.

Жерех впійманий на спінінг
Жерех впійманий на спінінг

Жерех на спінінг охоче ловиться тоді, коли снасть зібрана ідеальним чином. Для цього вам буде потрібно котушка, бажано безінерційна, але якщо ви впевнено почуваєте себе з мультиплікатором, то сміливо встановлюйте його на свій спінінг. При лові жереха вам буде потрібно близько 200 метрів плетеної ліски товщиною 0,15-0,20 міліметрів. Тому віддайте перевагу котушкам 3000-3500. До слова, про вудилища, якщо ви ловите не з берега, а з човна, то краще придбайте спінінг довжиною не 2,7, а 2,4-2,5 метрів.

Приманки на жереха
Приманки на жереха

Ловля жереха на спінінг здійснюється з використанням різноманітних приманок, що мають натуральне або штучне походження. Ловля жереха навесні активно ведеться з використанням штучних приманок. Це пов’язано з тим, що після довгої зими жерех намагається накопичити загублені сили, починається жереховий жор, і він хапає все, що попадається рибі в полі зору. Трофейний жерех на спінінг – явище нерідке, якщо ретельно вибирати перспективні місця, час вудіння, а також застосовувати певні приманки. Невеликий жерех на спінінг попадеться вам в будь-якому місці і практично в будь-який час.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017