Як вибрати чоботи для рибалки

Поради щодо вибору чобіт для рибалки

Здравствуйте шановні рибалки. У даній статті я хочу вам розповісти про вибір гумових чобіт для риболовлі в літній період. Звичайно, багато хто з вас скажуть, що влітку краще за все не використовувати гумове взуття, так як вона завдає шкоди здоров’ю ваших ніг.

Але що робити, якщо ловля буде здійснюватися на березі, який кишить п’явками або різними іншими кровососущими тварюками. А якщо дно водойми встелене гострим черепашником, про який можна без особливих зусиль порізати ноги? Відповідь одна – необхідно використовувати гумові чоботи для риболовлі. Так як же вибрати хороші чоботи?

Що купувати?

Болотники або ж звичайні чоботи по коліно. Все залежить від вимог, які будуть пред’являтися до взуття. Якщо вам чоботи необхідні просто для ходьби по брудному, багнистому березі – то однозначно чоботи, так як вони мають меншу вагу, в порівнянні з болотниками, і вам буде легше пересуватися на велику відстань.

Хоча сучасні болотники буквально на сто грам важче, ніж стандартного розміру чоботи, тому, на мій погляд, краще відразу купити так звані болотники, так як вони, по на мою думку, є найбільш універсальними.

Розмір взуття.

Розмір чобіт повинен бути на один розмір більше взуття, яке ви носите. Це необхідно для того, щоб ви могли одягнути спеціальні термо-шкарпетки, які будуть відводити вологу від ваших ніг, що не дозволить їм потіти, а, отже, ви будите відчувати себе комфортно і ніщо не буде вас відволікати від риболовлі.

Гумові чоботи для рибалки
Гумові чоботи для рибалки

Матеріал.

Матеріал, з якого зроблені чоботи, грає дуже велику роль. Від нього залежить вага виробу, його зносостійкість і довговічність. Як правило, сучасні чоботи виготовляють з так званого ПВХ.

Даний матеріал є дуже стійким до навантажень, і відносно легким, але не завжди ПВХ для виготовлення чобіт застосовується належної якості, тому чоботи швидко тріскаються, підошва відклеюється, і вони приходять в непридатність.

На жаль, перевірити якість матеріалу на місці неможливо, так як на його якість впливає склад і кількість домішок, а визначити це можна тільки за допомогою спеціального обладнання в лабораторних умовах. Тут можна дати тільки одну пораду – завжди купуйте чоботи перевірених фірм, але й вони, на жаль, не гарантують якість, так як, на сьогоднішній день, зустрічається велика кількість низькоякісних підробок.

Вага чобіт.

Вага гумових чобіт дуже важливий момент, тому що від неї безпосередньо залежить зручність рибалки при ходьбі. Чим вона менше, тим краще для рибалки. Якщо це болотники, то верх повинен бути зроблений з тонкого ПВХ, який має невелику товщину і захищає рибалку тільки від впливу води, але ніяк не від впливу низької температури.

Тому використовувати даний виріб пізньої осені у вас не вийде, зате влітку в таких чоботях ви будите відчувати себе комфортно за умови використання термо-шкарпеток, які допоможуть запобігти перегріванню ноги.

Заброди для рибалки
Заброди для рибалки

Загальний огляд.

При придбанні пари чобіт, необхідно уважно оглянути їх зовнішній вигляд, особливо місце стику основної частини чобота і приклеєної верхньої частини, яка подовжує його. Місце спайки, а саме з’єднувальний шов, повинен бути рівним, мати чіткі обриси, не мати горбків і тим більше тріщин.

Підошва в чоботах повинна володіти чітким протектором, який допоможе вам утримуватися на мокрому, а, отже, і слизькому ґрунті.

Також чоботи повинні мати добру форму, рівні краї, вони ні в якому разі не повинні мати тріщин, якщо ж такі є, відразу відкладіть цю пару в сторону, так як вона низької якості, і після декількох рибалок даний виріб почне пропускати воду.

Таким чином, це все, що я вам хотів розповісти про вибір гумових чобіт. Дякую за увагу, я сподіваюся, що моя стаття виявиться корисною для вас.

Вдалої риболовлі !!!

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017