Як вибрати крісло (стілець) для рибалки

Поради щодо вибору рибацького крісла

Для справжнього рибака – потрібна лише вудка і річка. Воно може і правильно, однак, погодьтеся, що відповідна екіпіровка робить процес риболовлі набагато комфортніше і приємніше. Одним з таких атрибутів – є рибальський стілець.

Адже стояти на ногах кілька годин, практично в нерухомому стані досить важко, особливо це відноситься до літніх любителів рибної ловлі. Ну як варіант, завжди є можливість присісти на яку-небудь колоду або валун, або можна виготовити стілець для риболовлі своїми руками. А можна купити стілець для риболовлі, і тоді це проведення часу стане для вас набагато комфортніше.

 Категорії рибальських стільців

Сьогодні виробники готові запропонувати найрізноманітніші моделі стільців, які в принципі, не дуже відрізняються одна від одної, крім як за ціною. За функціоналом вони бувають складні і нескладні. Нескладні стільці, як правило, коштують дешевше, але вони мають цілий набір недоліків. Такі моделі більш важкі і незручні при транспортуванні.

До того ж їх дуже легко пошкодити або навіть зламати. Тому набагато практичніше буде зупинити свій вибір на такому типі, як складний стілець для риболовлі, який, в свою чергу, також поділяється на дві під категорії – зі спинкою і без неї.

Стілець для рибалки
Стілець для рибалки

Моделі, які мають спинку більш зручні при використанні, так як дозволяють повністю розслабитися і сконцентруватися лише на клюванні, не думаючи про напружену болючу спину або поперек. Рибальський стілець який не має такого доповнення, також непоганий варіант, зважаючи на малі габарити і невелику масу.

На що слід звернути особливо пильну увагу при виборі рибальського стільця?

Вибираючи стілець для риболовлі, зверніть увагу на його ніжки, зокрема на їх форму. Найбільш прийнятним як по функціоналу, так і за ціною варіантом, будуть моделі з ніжками у вигляді схрещених рамок. Особливістю такої конструкції є те, що вони під вашою вагою будуть вдавлюватися в землю рівномірно.

Пряма форма опор призведе до нерівномірного занурення в грунт, що буде не зовсім зручно для самого рибалки. Вироби з ніжками, які мають широкі упори, знаходяться в більш високій цінової категорії, однак функція ручного регулювання висоти дозволить встановлювати складаний стілець для риболовлі навіть на нерівних ділянках місцевості.

Також особливу увагу варто приділити матеріалу, з якого виконаний стілець для риболовлі, а зокрема його каркас. В основному в продажу є моделі, остов яких виконаний із сталевих або алюмінієвих трубок.

Стілець Кішка із спинкою
Стілець Кішка із спинкою

Найкращим варіантом стане покупка стільця для риболовлі, який має каркас з алюмінію, і хоча він буде більше за габаритами, ніж аналогічні вироби зі сталевою основою, все ж такі моделі набагато легші по вазі.

Крім того, алюміній не схильний до корозії, що в умовах використання стільчика при постійній вогкості має велике значення. Варто врахувати і те, чи виконані ніжки з порожнистих трубок, або вони є суцільнометалевими. Від цього безпосередньо залежить міцність і вага, яку має рибальський стілець.

Додатковий функціонал

Багато моделей рибальських стільців оснащені ще і додатковими елементами. Наприклад, деякі вироби мають підлокітники, проте доцільність їх дуже відносна. Для когось це може здатися зручним, а комусь вони можуть сковувати рухи, тим самим сповільнюючи реакцію так необхідну при гарному клюванні. Деякі вироби мають вбудований рюкзак, в якому можна зберігати дрібні рибацькі снасті. Досить зручно.

Моделей досить багато, і вибираючи стілець для риболовлі, варто керуватися своїм смаком і гаманцем, проте головне, щоб він був зручним саме для вас.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017