Як вибрати воблер для рибалки на окуня

Як вибрати воблер для рибалки на окуня

Мабуть, воблери – це найпоширеніша приманка на окуня. Але воблери відрізняються за формою, вагою, розміром, забарвленням і грі: їх різноманітність видно на фото. Якою має бути приманка, щоб ловля окуня була вдалою? Як ловити окуня на воблери?

Різновиди воблерів на окуня
Різновиди воблерів на окуня

Почнемо з розміру приманки. Цілком достатньо 2,3,4 або 5-сантиметрової рибки. Справа в тому, що смугаста риба – це дрібний хижак, тому й воблери повинні мати невеликі розміри, інакше хижак не зможе оцінити його як здобич. Розмір воблера в період активного жору повинен бути більшим, ніж в період малої активності. Що стосується товщини, то в різних водоймах риба може добре хватати як фет, так і шед, мінноу.

Колір приманки повинен збігатися з кольором звичної для риби їжі. Якщо це уклейка, то на окуня цілком підійдуть сріблясті воблери. Але в похмуру погоду краще віддати перевагу золотистим відтінкам: їх буде видно здалеку. У мінливу погоду найкраще брати приманку, пофарбовану відразу в два кольори: золотистий і сріблястий. Воблери з агресивним забарвленням, наприклад червоним або жовто-зеленим, смугастим, підходять, коли риба малоактивна.

Якщо активність окуня висока, то не обов’язково воблер повинен володіти власною грою. Досить вивчити кілька типів проводки. В період активності відмінно працює найпростіша – рівномірна, або з ривками. Як ловити окуня, якщо він пасивний? У таких випадках увагу риби привертає оригінальна гра приманки, агресивний колір.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017