Як вибрати вудилище для троллінгу

На що звернути увагу при виборі троллінгового спінінга

У статті розглядається вибір спінінга, а також основні параметри вудилища для троллінгу, які повинні бути присутніми при ловлі хижої риби.

Троллінгова ловля має свої особливості, і вимоги до вудилища пред’являються особливі. Наприклад, у порівнянні з вудилищем для джигового лову вимоги не такі жорсткі. На які параметри спінінга важливо звернути увагу при покупці.

По-перше, необхідно визначитися з довжиною вудилища. Для троллінгової рибалки найбільш оптимальною довжиною буде 2,4-3 метра. Такі вудилища не втомлюють під час лову, дозволяють виконати своєчасну підсічку і успішно підвести рибу до човна.

По-друге, вага вудилища не грає головної ролі, але чим легше спінінг, тим краще. При цьому стінка вудилища повинна бути товстою. Це позначиться на «живучості» спінінга, яке піддається значним навантаженням при троллінгу на річці.

Матеріал вудлища може бути будь-який, але краще все ж графіт. На друге місце можна поставити композитні «палиці» з відсотковим вмістом графіту і скла 50:50. І найгірше використовувати при троллінгу скляні спінінги, тому що вони занадто м’які і не дозволяють ефективно управляти приманкою.

Наступний момент при виборі вудилища для троллінгової ловлі – це тестові значення. Мінімальна межа тесту спінінга повинна бути 15-20 гр., а максимальна межа – 60-70 гр. З використанням особливо «упористих» дайверів, які глибоко занурюються, тест вудилища повинен бути близько 100 гр.

Троллінг на річці
Троллінг на річці

Для зручної ловлі троллінгом краще вибирати вудилища з довгою ручкою. Якщо в процесі лову спінінг знаходиться постійно в руках, то прекрасно підійде коркова рукоятка. А коли при троллінгу застосовуються тримачі або підставки, корковий матеріал швидко витирається. Тому перевагу слід віддати дуплоновій рукоятці.

Для ловлі з мультиплікаторною котушкою вудлище повинне бути оснащено спеціальним курком і дволапими кільцями.

Що стосується переваги тій чи іншій фірмі-виробника, то все залежить від фінансових можливостей рибалки, а також від його симпатій до певних марок вудилищ.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017