Як зробити фідерне оснащення «Несиметрична петля» своїми руками

Фідерне оснащення «Несиметрична петля» – інструкція по в’язанню

Оснастка «Несиметрична петля» для фідера – це одна з найбільш чутливих оснасток, але краще і ефективніше за все вона показала себе при ловлі на течії.

Переваги «Несиметричною петлі»

  1. Під час закидання годівниця не плутається з довгим повідком;
  2. Вже перебуваючи на дні і підмотавши волосінь – ми отримуємо пряму лінію від кінчика вудилища до самої приманки, незалежно від того, в якому положенні знаходиться годівниця;
  3. Риба не відчуває опору під час проби приманки, тим самим проковтне приманку впевненіше і клювання буде більш вдалим.

Ви можете спробувати цю оснастку на будь-якому вигляді ґрунту і переконатися в її ефективності, а зробити її абсолютно нескладно.

Виготовлення фідерної оснастки «Несиметрична петля»

Нам знадобляться:

Як в’язати.

Оснащення можна зробити прямо на водоймі, але про всяк випадок, щоб не витрачати дорогоцінний час, поки риба знаходиться в стадії активного клювання – зробіть кілька таких і, можливо, альтернативних оснасток завчасно.

У монтажі у вас повинно вийти дві скрутки (їх розмір варіюється у всіх рибалок по-різному, спробуйте різні варіанти і зрозумієте, який вам більше підходить, ми зупинимося на варіантах в 4-5 сантиметрових скручувань.

Довжину повідця слід робити виходячи з активності кльову риби . При слабкому клюванні і високої обережності риби використовуйте поводок з флюрокарбона в 1 метр, при активному клюванні досить і 20-30 см.

Використання вертлюжків дозволить менше перекручуватися вашій волосіні, збереже її міцність і не дасть можливості оснащенню заплутатися.

Більш детально про те як в’язати фідерну оснастку «Несеметрична петля» дивіться в наступному відео:

У відео розказані і показані основні переваги і можливості даної оснастки, а також детально описаний процес в’язки монтажу.

Несиметрична петля добре себе зарекомендувала при лові ляща, сазана, язя, густери та інших видів риб які водяться в річках з помірною або сильною течією.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017